Už neplatí zvýšená uhrada na Pentasu????

Jak je snášíme: doporučení, zkušenosti k biologické léčbě, imunosupresivům... Imuran, Prednison, Pentasa a spol. Operace a chirurgické zákroky.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
WSS
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Už neplatí zvýšená uhrada na Pentasu????

Příspěvekod WSS » 21 dub 2015, 08:05

Ahoi, dokror mi psal vzdycky pentasu sachet 2 g, co beru na zvýšenou úhradu od pojišťovny...Nedoplácel jsem ani kačku...Včera jsem byl v lékárně a prý od 1.4.2015 změnili tutu vyhlášku a zvýšená úhrada již neplatí:_(:_(:_(..Krabici pentasy mam na měsíc, včera mi dali 3 krabice (to mam na 3 měsíce teda) a chtěli 2500:_(:_(--...To je peklo co?????Akorát vidělávaj na nás:_(:_(---tsneni pravda...Nevíte někdo jak to bude dál....???????????????
phrich
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Už neplatí zvýšená uhrada na Pentasu????

Příspěvekod phrich » 28 dub 2015, 13:08

pojistovna mesicne prezkoumava a meni uhrady leku. Ted to bohužel postihlo pentasu. Posílam odkaz na SUKL,kde se to dá najít: http://www.sukl.cz/sukl/seznam-cen-a-uh ... k-1-4-2015
stačí si rozkliknout excelovskou tabulku. Pentasa ma pro vetsinu IBD pacientu zvysenou uhradu,takže rozkliknout tabulku uhr2 a pak si ve spodni liste excelu najít zmenene uhrady a pak si uz jen najit pentasu. -

Uhrada se snizila u sachet o 814 kc. Dobra zprava je, že vetsinou vyrobce na to zareaguje behem mesice a snizi cenu leku-tudiz se zmensi nebo anuluje doplatek. Nekteri distributori zareaguji na vyrobce, ktery uz snizil cenu, tudiz by mela byt zas bez doplatku.

Lekarna muze mit na sklade jeste pentasu za vyssi cenu, tudiz s doplatkem...nekdy to vyrobce kompenzuje, tak to muzou lekarny vydat bez doplatku. Pokud nekompenzuje, tak lekarna nemuze jit pod nakupni cenu, ale prodelala by...
WSS
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Už neplatí zvýšená uhrada na Pentasu????

Příspěvekod WSS » 29 dub 2015, 10:03

fajn, tak snad se to hodí do normálu, díky za info...:-)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti