Salofalk - potrebujem

Jak je snášíme: doporučení, zkušenosti k biologické léčbě, imunosupresivům... Imuran, Prednison, Pentasa a spol. Operace a chirurgické zákroky.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
michall28
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Salofalk - potrebujem

Příspěvekod michall28 » 03 bře 2015, 08:03

Ahojte,

žijem v Prahe a lekára mám na Slovensku. Momentálne už nie som poistencom slovenskej zdravotnej poisťovne, nastúpil som do zamestnania kde sa mi práve vybavuje zdravotný preukaz VZP. Nemám v ČR doktora a práve mi dochádza Salofalk. Kým si tu všetko zariadim tak ako treba, potreboval by som aspoň jednu krabičku Salofalku, ak Vám niekomu ostala a môžete mi ju dať, prosím ozvite sa.
Ak lieky nezoženiem, budem ich musieť prestať brať - aj tak už viac ako rok nemám žiadne problémy. Máte niekto skúsenosti s vysadením liekov? Je to veľké riziko? UC mám asi tri roky, prvý rok som bral 3 x 2 tabl. 500mg, postupne som dávky znižoval, teraz beriem len 3 x 1 tabl. Nedržím žiadnu dietu, robím si čo chcem. Zaujímalo by ma ako by moje telo reagovalo bez liekov, ale nechcem moc riskovať.

Ďakujem.
Delfínek58
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Salofalk - potrebujem

Příspěvekod Delfínek58 » 18 dub 2015, 12:37

Dobrý den, vím, že Váš příspěvěk je měsíc starý, ale zbyl mi lék Salofalk 500 (3 balení po 100tabletách), bohužel ho nemůžu brát. Pokud byste měl zájem, prodám za 100kč/ks. Je použitelný do 11/2016. E.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti