Přispěvky

Podělte se o zkušenosti z praktického života. Jak si hledat a vybírat zaměstnání. Jak komunikujete s úřady. Žádosti, nároky na ID aneb "Příručka přežití pacienta s IBD v moderním světě." :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Jirina.R.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Přispěvky

Příspěvekod Jirina.R. » 19 lis 2012, 13:40

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat zda je na nemoc možné pobírat nějaké příspěvky. Například kvůli dietě atd... Nebo je možné i o zažádání průkazu ZTP?? Děkuji za odpověď
brusinka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod brusinka » 20 lis 2012, 01:49

dobrý den, důchod mám 3. st., momentálně druhým rokem a k další komisi jdu na podzim, takže dohromady zatím jistota na 3 roky. K první komisi se jde cca do 3 měsíců od podání žádosti a většinou to schválí na jeden rok, pokud to schválí, za rok znovu a to je většinou na dva roky. Alespoň u mě to tak bylo a i u holek, co jsem se s nima potkávala po nemocnicích, ale opět jen pokud to schválí.O ZTP jsem si na začátku také požádala, byla sem na tom fakt zle:33 kg, výživovou sondu v nose, po 2 opercích během 7-mi měsíců, vývod..... dostala jsem rozhodnutí, že nemám nárok :blackeye: . Zkuste a uvidíte, jo a jeden můj známý lékař, co dělá posudky pro to ZTP, přízp. na péči..... radí: odvolávat, odolávat....odvolávat, ale tenkát to ještě nešlo. Poslední info: o důchod žádat na čssz a o ztp na soc. odboru kraj. úřadu. Držím palce. Já nic jiného nezkoušela.
Jirina.R.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Jirina.R. » 24 lis 2012, 11:10

Děkuji moc za odpověď. Myslíte že je možné žádat o důchod i když studuji? Je mi 19 a Crona mam potvrzeného asi 3 měsíce.
brusinka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod brusinka » 26 lis 2012, 01:04

to nevím, nebyl to můj případ. zkuste zajít na čssz a poptat se. mám s nimi velmi dobrou zkušenost, paní byla moc milá a pořád se mě ptala jestli mi není špatně a omlouvala se, že to tak dlouho trvá

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti