ZPS - Změněná pracovní schopnost

Podělte se o zkušenosti z praktického života. Jak si hledat a vybírat zaměstnání. Jak komunikujete s úřady. Žádosti, nároky na ID aneb "Příručka přežití pacienta s IBD v moderním světě." :)
ilat
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod ilat » 26 lis 2009, 14:12

Tesa myslím, že jsem celkem zdatná v PC, ale je to vždy na hodinu, než to najdu. V létě 2009 jsem byla na komisi kvůli částečnému důchodu - 35 let ulcerozní kolitidu, 20 let léčenou. Jelikož hlídám postižené děti, nemůžu si dovolit odběhnout si na wécko, dlouhodobě nepříznivý stav, z toho deprese, jakmile nastoupím do práce jsem ve stresu, že mě to chtne v nevhodnou chvíli. A jak to znáte, nepřiměřená únava aj. Dostala jsem přiznaných 20%. I přes to, že jsem začala pracovat na snížený úvazek, po měsíci bylo vše zpátky. Tento rok jsem už 6 měsíc na nemocenské, k radosti kolegů. Taky mi posudkový lékař "doporučil", že pokud budu po operaci (pro mě nevhodná) a případně hospitalizuovaná na psychiatrii, či vyhozen kvůli neschopnosti...tak to možná odstanu. Jsem z toho pěkně otrávená. A to nejhorší období v roce nás ještě čeká..

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti