Zanedbaná péče

Podělte se o zkušenosti z praktického života. Jak si hledat a vybírat zaměstnání. Jak komunikujete s úřady. Žádosti, nároky na ID aneb "Příručka přežití pacienta s IBD v moderním světě." :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Jindra
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zanedbaná péče

Příspěvekod Jindra » 16 lis 2002, 19:16

Mám dotaz na všechny, především na ty z vás kdo se vyznáte v právnických záležitostech. Napsal jsem téma PŘÍBĚH a v jeho souvislosti by mě zajímalo, jestli je možné ještě po 15. letech žalovat konkrétního lékaře pro zanedbání lékařské péče.
jojano
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod jojano » 31 pro 2002, 21:30

V roce 1989 jsem ležel v nemocnici s krvácením a s vřídky na sliznici. Toto jsem se dozvěděl až v roce 1998 tj.po 10-ti letech . Dnes mé potíže přetrvávají a ti co mi zapoměli říci co mi je se vůči mně chovají jako urvaní ze řetězu. Také přemýšlým o žalobě , protože mi ma jiném pracovišti řekli abych se s nemocí naučil žít.

novák

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti