Crohn-bolesti kloubů

Důležité zkušenosti a rady pro nastávající rodiče. Nebojte se zeptat.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
maris
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Crohn-bolesti kloubů

Příspěvekod maris » 10 bře 2013, 23:35

Mám Crohna s kloubními projevy-jsem asi 6 let na biologické léčbě, ale zabírá jen částečně. Nemáte někdo zkušenost s něčím co by na bolesti a ranní ztuhlost pomohlo? Taky zvažuji těhotenství a mám obavy zda bych péči o dítě zvládala, pokud ty bolesti a ztuhlost neustoupí-nemáte někdo s takovými problémy zkušenost?
Adriana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Crohn-bolesti kloubů

Příspěvekod Adriana » 24 dub 2013, 15:54

Zdravím, já mám ulcerózní kolitidu a na bolesti kloubů trpím v zimních měsících. Celé roky mi nic nepomáhalo a tak jsem zkusila masáže nohou a to mi pomohlo od bolestí. Ze začátku jsem chodila 1 x týdně a pak 1 x za 2 týdny. Pak jsem z časových důvodů na masáži dlouho nebyla a zase se mi ty bolesti vrátily, takže opravdu to chce pravidelnost.
maris216
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Crohn-bolesti kloubů

Příspěvekod maris216 » 24 dub 2013, 18:32

Masáže jsou dobrá věc, mě ale bohužel bolí klouby úplně všechny+okolní měkké tkáně, takže bych se asi nedoplatila. Bolesti mám celý rok a v zimě také v zimě horší což u revmatizmu bývá. Zajímala by mě nějaká zkušenost s potravními doplňky, nebo prostě s něčím co pomáhá vnitřně celému tělu od bolesti a vyčerpání.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host