těhotenství

Důležité zkušenosti a rady pro nastávající rodiče. Nebojte se zeptat.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
evik
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

těhotenství

Příspěvekod evik » 03 kvě 2012, 13:53

Dobrý den....
mám takový menší dotaz ohledně těhotenství u Crohnově nemoci.
Tuhle nemoc mám skoro 17 let,před devíti laty mi lékaři museli udělat dočasný vývod z tenkého střeva. Při dalším vyšetření došli k závěru že bude lepší ponechat vývod napořád,tudíž mi odstranili úplně tlusté střevo. Mám jedno dítě (16 let) a chtěla bych ještě druhé.Zajímá mě jestli mi nemůže těhotenství nějak ublížit.Žádné medikamenty neužívám.
SasaV
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod SasaV » 08 kvě 2012, 19:50

Ahoj v prazskem klubu stomiku je pani, ktera s ileostomii normalne otehotnela a odrodila, takze pokud chces informace od zdroje, muzes tam napsat a oni te nasmeruji. Jinak ale kdyz jsem tam byla, tak mi rikala, ze to mozne je a samozrejme je potreba vse miz dohledem. Pak je otazka porodu, zda bude vaginalne nebo cisarem, ale to uz je otazka individualni. Tak drzim palce

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host