Mirinda

Důležité zkušenosti a rady pro nastávající rodiče. Nebojte se zeptat.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Mirinda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Mirinda

Příspěvekod Mirinda » 13 zář 2006, 19:59

Ahoj,mám Crohna a jsem v šestém měsíci těhotenství(1.děcko)Bohužel mi dosud nikdo z lékařů nezdělil zda budu rodit klasicky ,či zda je nutný císařský řez.Poradíte někdo na koho se obrátit_
Katka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Katka » 14 zář 2006, 09:52

Ahoj,

zajdi do diskuze Všechno pěkně dohromady - Crohn a gravidita. Tam najdeš spoustu rad a postřehů těhulek.

Jinak co jsem vyčetla, většinou doporučují spontánní porod, neboť každá operace (císař) je zásahem do těla, mohou se tvořit srůsty apod. Jinak CŘ se doporučuje právě u těch, co jsou po operaci a spontánní porod, tlačení apod. by mohli ublížit.

Já jsem po dvou potratech (jeden s porodem). Vše doporučováno spontánně. Teď jdu na kolektomii. A jestli budu děti moci mít, tak jedině díky CŘ.

Ale tohle všechno by ti měl říct tvůj ošetřující lékař a gynekolog, neboť v 6tém měsíci už bys měla mít přehled. Zeptej se i jich, co ti navrhují.

K.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti