Crohn a gravidita

Důležité zkušenosti a rady pro nastávající rodiče. Nebojte se zeptat.
Vločka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Vločka » 18 zář 2004, 14:29

Ahojda "těhulky",
musím se vám pochlubit - narodila se mi krásná holčička Dominička! Už jí je 11 týdnů a má se čile k světu!
Porod proběhl docela rychle a bez komplikací, Dominička je snad zdravá a i já se cítím dobře...
To samé bych přála i vám...
Vločka
andrea
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod andrea » 20 zář 2004, 09:10

ahoj holky,vsem vam moc drzim palce at vam to vyjde,byly tady velké diskuse o imuranu tak vam napisu vlastni zkusenost.Otehotnela jsem na Pentaze a 30 mg Prennisonu,ve 12 tzdnu se muj stav rapidně zhoršil a musela jsem přejít na Consupren a to až na což je obdoba Imuranu a později na samotný imuran,brala jsem ho až do koce těhotenství/100-150 mg/+60 mg Prednisonu.Malá se sice narodila dřív,ale v naprostém pořádku,za dva týdny už bude mít 2 roky a je zcela zdravá.

šlampová
andreak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod andreak » 20 zář 2004, 18:51

Ahoj Vlocko!
Gratuluju k holcicce a jsem moc rada, ze jsi se ozvala. Uz jsem si rikala, co asi s tebou je. S mrnetem neni moc casu nazbyt, co?
Ja mam jeste trochu casu, ale pro jistotu jsem si uz sbalila veci do porodnice, porat me totiz strasi, ze budu rodit drive.
Crohn uz je zase v pohode. Doufam ze to vydrzi a hlavne doufam, ze to deticky nepodedi. To preju i vsem detickam tady v klubu!
Andrea
lucinka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod lucinka » 21 zář 2004, 10:01

jsem ted tady nova. Zatim studuju, tak jeste nevim jak to bude s ditetem, aby nebylo pozde. Mam jeste 2,5 roku pred sebou, tak nevim, zda mam skolu prerusit
jinak taky gratuluju
lucinka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod lucinka » 21 zář 2004, 10:02

jsem ted tady nova. Zatim studuju, tak jeste nevim jak to bude s ditetem, aby nebylo pozde. Mam jeste 2,5 roku pred sebou, tak nevim, zda mam skolu prerusit
jinak taky gratuluju
Petulda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Petulda » 23 zář 2004, 10:04

ahojte dievcata, vsetkym tehulkam drzim palce. Ja som v 14tt, ja Crohna nemam ale moj mazelma ul. colitidu. Mame pomerne velky frmol pretoze berie imuran i v case oplodnenia. Vela studii na muzoch zatial nie su. Zatial je vsetko OK.
Mirka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Mirka » 30 zář 2004, 06:52

Ahoj,
tak jsme taky "v tom".

Byla jsem na gyndě a vynadala mi, co tam tak brzo delám. krev mi vzala a včera mi to sdělila, že teda jo. 18.10. si jdu pro průkazku. Mějte se zdravě.
andreak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod andreak » 02 říj 2004, 08:15

Ahoj holky tehulky!
Moc vam gratuluju a preju, abyste mely pokud mozno bezproblemove tehotenstvi a pokoj od crohna!
A vase deticky aby nikdy nepoznaly co to crohn/colitida je.
Ja jsem ted ve 33.tt a uz me to dost zmaha...dvojcata asi rostou, protoze mam nejvetsi bricho siroko daleko.
Bohuzel se probouzi i crohn. Doktori mi totiz vysadili Entocort a nasadili Pentazu (2-0-2) a strevum se to asi nelibi. Jsem zvedava jestli se to ustali (zatim to beru tyden) nebo se vratim k Entocortu.
Drzim vsem palce!
Andrea
Mirka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Mirka » 07 říj 2004, 11:43

Ahojda "matky" =o)
mam se celkem fajn, nic me neboli,nezvracim, proste nic, jen kazdy vecer padam doslova na hubu. Lehnu po 21 hod. do postele a jsem behem 5 min. "tuhyk". a Vstávám na 7.
A jak se dari vam?
Petulda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Petulda » 08 říj 2004, 12:15

Ahojte, momentalne cakam na vysledky triplle testu, ktore budem mat v utorok. Som velmi nedockava, dufam, ze vsetko bude v poriadku. Karambolka ako sa mas? Mas uz vysledky testu?
karambolka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod karambolka » 08 říj 2004, 13:21

Ahojky Petuldo,
výsledky triple testu už vím - je naštěstí negativní, takže přemýšlím, že ani na tu amniocentézu nepůjde. Ještě se domluvím s gynekologem, ale nechci podstupovat věci, které nejsou nutné. 3.11. jdu na genetickej ultrazvuk ve 20. týdnu, ale věřím, že všechno bude OK. Už mě chytá "žravá" ale musím se krotit. Ono asi opravdu není dobrý dát si dortík na guláš :-) Zatím ahojky a věřím, že tvoje výsledky budou OK.
Karambolka
Petulda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Petulda » 11 říj 2004, 07:38

Ahoj, velmi som sa potesila , ze vysledky testu su OK, ja mam velky strach na zajtra. Musim sa priznat, ze si mi dodala odvahu. Na AMC sa stale neviem rozhodnut, raz ano potom radsej nie. Mam ist za genetikom necham si odborne poradit a dufam, ze potom moje rozhodovanie bude jednoznacnejsie. Aj mna chyta pazravost, uz mi nebyva zle:-), ale pribrat som zatial nepribrala na vahe ale nohavice zapnem len jedny. Urcite sa zajtra ozvem. Ahoj
Mirka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Mirka » 11 říj 2004, 09:55

Ahoj,
u me nic noveho.
Jen Vam chci rict- jdete na http://www.rodina.cz
muzete se zde zaregistrovat a dostavet e-maily o tom, jak se vase miminko roste, atd.
Je to moc mile, kazdy den mi to chodi a dozvidam se nove veci.
Urcite tovyzkousejte-muzete se kdykoliv odhlasit.
andreak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod andreak » 12 říj 2004, 17:07

http://www.rodina je dobra, taky mi chodi mailik:) I kdyz obcas mi to tam prijde dost zahlcene zbytecnostma a kdyz clovek hleda reseni nejakeho problemu, tak se naklika...
Ja jsem spis na http://www.dvojcata.cz, tam je to pro me aktualnejsi,:)vcetne super burzy.
Ale nazacatku, kdy jeste nic moc nevis je rodina opravdu dobra.
Preju pohodove tehotenstvi
Tomasch
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Tomasch » 13 říj 2004, 15:39

Zdravím všechny.
S přítelkyní jsme se konečně rozhodli, že si pořídíme potomka ,-)
Mám Crona 4 roky. Ted beru denně (asi 1,5 roku) 3x1g Salofalku, 5mg prednisonu, 2x50 Imuranu a Kalnormin.
Můj současný doktor mi řekl, že můžem bez problémů. Ale má předchozí lékařka se mě ptala na založení rodiny, než mi víceméně tuto kombinaci předepsala. Tak teď jsem trochu na rozpacích, jestli nemohou vzniknout nějaké problémy, vrozené vady apod. Nemužete mi někdo poradit?
Díky. Vím že to není přesně toto téma, ale velmi blízko,-) Ď. Tom

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 56 hostů