Boswellia serrata bylinka co mi pomáhá

Informace, zkušenosti, diagnózy... Pokud se chcete zeptat, poradit nebo svěřit.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Michal111
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Boswellia serrata bylinka co mi pomáhá

Příspěvekod Michal111 » 02 dub 2013, 08:35

Zdravím všechny. Před dvěma lety se u mě objevila UC, nemusím nikomu říkat, co to znamenalo. Zhubnul jsem 10kilo, nemohl jsem téměř nic, hnout se z domu, protože jsem pořád seděl na WC. Dostal jsem kupu léků a než mi něco pomohlo byl to mazec. Bral jsem 3g salofalku a když jsem si dávku zkusil snížit, zhoršovalo se to. Před půl rokem jsem se na internetu dočetl o bylince Boswellia serrata, která se převážně používá při bolestech a zánětech kloubů, ale také jsem našel klinické studie, kde se uvádí, že velice dobře působí při UC a Crohnově nemoci. sehnal jsem ji normálně v lékárně v tabletách, beru tři tablety denně a vydrží to na dva měsíce. Beru ji pravidelně po dobu 6měsíců a musím říct, že něco na tom bude. Před 14dny jsem si po dohodě s lékařem snížil salofalk na 1g denně a zatím se vše drží v normálu. Zkuste to taky, myslím že s tím nemůžete ni pokazit a myslím si, že stejně příroda je nejsilnější. Držím palce a hlavně pevné nervy nám všem :-)
Tekuni
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Boswellia serrata bylinka co mi pomáhá

Příspěvekod Tekuni » 03 dub 2013, 17:42

Zdravím ťa.
Na internete som vyhľadával produkty, obsahujúce Boswelliu serrata, ale každý Internetový obchod uvádza rovnakú informáciu a to, že nie je možné kúpiť tento produkt v žiadnom internetovom obchode.
Teraz neviem, či ide o nejaký zákaz predaja tohto produktu v internetových obchodoch, alebo sa dá kúpiť priamo v lekárni.
Mohol by si mi, prosím ťa, napísať, ako sa produkt, ktorý užívaš volá?

Ďakujem 8)
Michal111
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Boswellia serrata bylinka co mi pomáhá

Příspěvekod Michal111 » 04 dub 2013, 07:49

Ahoj. Já ho kupuji v lékárně, musím si ho teda nechat objednat, skladem ho nemívají, ale vždy druhý den ho tam mám připravený. Jmenuje se Arthroboswell. bílá lahvička, světle modrá nálepka.
Tekuni
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Boswellia serrata bylinka co mi pomáhá

Příspěvekod Tekuni » 04 dub 2013, 20:24

Ďakujem veľmi pekne. Skúsim sa popýtať, či to majú aj tu u nás v lekárni.
Jani123
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Boswellia serrata bylinka co mi pomáhá

Příspěvekod Jani123 » 11 zář 2013, 09:52

Tento výrobek jsem už na Slovensku sehnala. Musela jsem si ho nechat objednat, ale druhý den jsem ho měla. Tak uvidím jak mi pomůže, doufám, že se to zlepší.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů