koloskopia pocas menzesu

Informace, zkušenosti, diagnózy... Pokud se chcete zeptat, poradit nebo svěřit.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
viva
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

koloskopia pocas menzesu

Příspěvekod viva » 19 úno 2010, 02:17

mam taku otazku pre damy: mate niektora skusenosti s koloskopiou pocas menzesu? Teraz ma jedna akutna caka a ked som si ju s doktorom dohadovala som si to neuvedomila, ale mozno budem mat prave svoje dni (a mozno aj nie, ked sa choroba rozkokosi, tak jedna aj tak nikdy nevie). Ale pripad potreby by som ocenila nejaku skusenost alebo radu na prezitie
Dani
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Dani » 19 úno 2010, 10:18

Tak to se mi zatím vyhnulo :-) I když jednou to bylo tak tak, nějak mi to vyšlo, že bych ,,to" měla dostat, ale normálně jsem si vsugerovala, že to bude až odpoledne a opravdu jsem přijela po vyšetření domů a bylo to...:-D Ale příště to radši nepokouším...
Nevím, doktorka nikdy neříkala, že by to vadilo, to se mě ptala jen když jsem jela na rentgen střev, ale je to takové hloupé...Zkus tam jedině zavolat a zeptat se...
olca
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod olca » 20 úno 2010, 09:56

Jednou jsem také zoufale volala sestřičce, že z tohoto důvodu potřebuji odložit kolonoskopii a ona mi řekla, ať si vezmu tampon, že kolonoskopie provést jde.. Ovšem já jsem se na to moc necítila, takže mi kolono o týden posunuli.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti