PROJEKTOVÁ PRÁCE - PROSÍM ZAPOJTE SE!

Informace, zkušenosti, diagnózy... Pokud se chcete zeptat, poradit nebo svěřit.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
eviiik
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

PROJEKTOVÁ PRÁCE - PROSÍM ZAPOJTE SE!

Příspěvekod eviiik » 12 pro 2008, 11:14

Zdravím všechny kolemjdoucí uživatele serveru CROHN.CZ!

Jsem studentkou farmacie a píšu projektovou práci na téma "Kvalita života pacientů s diagnózou Crohnovy nemoci léčených biologickou léčbou." Součástí práce je anonymní dotazník, který obsahuje 21 otázek, a který budu následně zpracovávat a podle odpovědí vyvozovat závěry :o)

Touto cestou Vás vyzývám, zapojte se!

Pokud moje práce zaujme, je velmi pravděpodobné, že dojde minimálně k přezkoumání, v ideálním případě k řešení problému, kterým je nechuť některých zdravotních pojišťoven schvalovat a proplácet biologickou léčbu pacientům s Crohnovou nemocí, a to z důvodu finanční náročnosti léčby, která je však nejen podle mého názoru vyvážena až převýšena celkovým zkvalitněním života pacienta, úsporou za jeho hospitlizaci, lékařské zákroky a užívané léky.

Pro koho je dotazník určen:

Pro všechny pacienty ve věku od 18 let výše, kteří v současnosti jsou nebo v minulosti byli léčeni biologickou léčbou (Remicade, Humira...).
Vyplnění dotazníku Vám zabere přibližně 10-15 minut.

Vyplněné dotazníky zasílejte prosím na e-mailovou adresu
linduskova.e@centrum.cz
a to nejpozději do 15. prosince 2008 včetně!

DOTAZNÍK JE KE STAŽENÍ ZDE:
http://www.podkamenem.wbs.cz/Odkazy.html

V případě nesrozumitelnosti otázek, dotazů či jakýchkoliv připomínek pište prosím komentáře zde nebo na výše uvedený mail!

Děkuji a těším se na Vaše odpovědi!
Efka

Nakonec ještě patří omluva Adminovi za to, že jsem nedala o tomto dopředu vědět, ač tuším, že bych měla...Bylo rozhodnutím okamžiku pojmout výzkum formou této rychloakce a na zpracování výsledků mi zbyde jen pár dní. Pevně doufám v pochopení... ;)

POZOR, PRODLUŽUJE SE AŽ DO VÁNOC, TEDY SMĚLE POSÍLEJTE, MÁTE-LI ZÁJEM!!! DÍKY VŠEM JIŽ ZÚČASTNĚNÝM ;O)
asdfg
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod asdfg » 12 pro 2008, 12:22

dotazník se mě netýká, tak jenom technická poznámka - dej ho radši normálně do .docu, ne každý má OpenOffice a spoustě lidí se ho asi nebude chtít jenom kvůli jednomu dotazníku tahat..
eviiik
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod eviiik » 12 pro 2008, 12:54

Tímto Vás žádám, zapojte se! ?????? :o

Je to lepší??? ;)
eviiik
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod eviiik » 12 pro 2008, 14:19

V pohodě, i takové připomínky beru :oD
A ať ten bacil brzo odtáhne ;o)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů