Problémy s crohnem

Informace, zkušenosti, diagnózy... Pokud se chcete zeptat, poradit nebo svěřit.
andreak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod andreak » 23 črc 2009, 10:52

[quote]
Chci se zeptat jestli to je u Vás všech stejné nebo né.Mám zjištěného crohna dva roky,byl jsem loni na operaci a zatím je to v pohodě.Na začátku letošního roku jsem zkoušel nové léky a od té doby se mnou doma nejde vydržet protože prdím "a je to hnus".Léky bery jenom Pentasu 3x2.

Ahoj mě v tomto směru hodně pomohl Mutaflor. Je tam sice dost velky doplatek, ale stoji to za :) Taky omezit cukry...
Andrea
kaculinka208
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Problémy s crohnem

Příspěvekod kaculinka208 » 09 bře 2013, 13:19

Dobrý den, já mám crohnovou chorobu už 15let,víme všichni že tato nemoc je chronická, ale můžeme jí usměrnit a žít i tak plnohodnotně.Vždy se mi střídalo období klidu s obdobím vzplanutí,mám za sebou několik operací,ale s klidným svědomím mohu říci,že plnohodnotným životem bez akutního vzplanutí žiji momentálně 3roky.Já sama na to užívám bylinné tinktury,které se mi velice s touto nemocí osvědčily..A nejenom bylinkami,ale také po psychické stránce se musíme dát dohromady.Tato nemoc totiž hodně souvisí s psychikou.V dnešní době je svět uspěchaný a jsme stále ve stresu.Radím podle své zkušenosti,musíte přehodnotit spoustů věcí kolem sebe a pokud to zvládnete, tak zvládnete také i tuto nemoc. Přeji hodně zdravíčka. Pokud byste někdo chtěl,velice ráda Vám poradím,které konkrétní bylinky by byly vhodné pro Vás.. Zde je můj e-mail:katacmelacek@seznam.cz
adelkabubu
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Problémy s crohnem

Příspěvekod adelkabubu » 16 dub 2013, 19:01

Ahojky po třech měsících marodění, mi diagnostikovali Crohna, bohužel ve škole jsem hodně zameškala a musela jsem vrátit o rok níže. Můj zdravotní stav mi zatím neumožňuje chodit normálně do školy, většinu nocí probrečím, kvůli bolestem. Nemužete mi prosím někdo poradit??? Máte někdo takové zkušenosti? Moc děkuji za odpověď. Adéla
phrich
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Problémy s crohnem

Příspěvekod phrich » 16 dub 2013, 22:08

Ahoj Adél, neboj nejsi v tom sama, i když to tak asi vypadá. Hodně z nás si prošlo podobnými strastmi. Nejdůležitější asi je najít si správného pana doktora, který ti vše vysvětlí, pomůže ti a nenechá tě v bolestech.
adelkabubu píše:Ahojky po třech měsících marodění, mi diagnostikovali Crohna, bohužel ve škole jsem hodně zameškala a musela jsem vrátit o rok níže. Můj zdravotní stav mi zatím neumožňuje chodit normálně do školy, většinu nocí probrečím, kvůli bolestem. Nemužete mi prosím někdo poradit??? Máte někdo takové zkušenosti? Moc děkuji za odpověď. Adéla
kika
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Problémy s crohnem

Příspěvekod kika » 17 dub 2013, 09:57

Ahoj Adélo, jak už tady zaznělo, většina lidí s Crohnem nebo UC mají podobné problémy jako ty. Neboj se, ze začátku je to těžké, ale určitě to zvládneš, zase bude líp. :) Já mám Crohna už 16 let a teď jsem musela taky přerušit studium na VOŠ, nevím jestli se do školy ještě vůbec vrátím. Hlavně neztrácej naději a uvidíš, že se všechno v rámci možností zase srovná. Držím pěsti :wink:
adelkabubu píše:Ahojky po třech měsících marodění, mi diagnostikovali Crohna, bohužel ve škole jsem hodně zameškala a musela jsem vrátit o rok níže. Můj zdravotní stav mi zatím neumožňuje chodit normálně do školy, většinu nocí probrečím, kvůli bolestem. Nemužete mi prosím někdo poradit??? Máte někdo takové zkušenosti? Moc děkuji za odpověď. Adéla
růže
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Problémy s crohnem

Příspěvekod růže » 17 dub 2013, 17:21

Adelko neboj,vše se jistě ustálí a ty se naučíš s croníkem žít.Je nás v tom spousta a všichni držíme pospolu alespoň na tomhle foru.Nemusíš mít obavy se tady s čímkoli vypovídat.Vždycky se najde někdo,kdo pomůže,nebo aspoň potěší dobrým slovem.I já ti držím pěsti a přeji hodně štěstí(a hlavně velikou kopici zdravíčka).

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti