crohn

Informace, zkušenosti, diagnózy... Pokud se chcete zeptat, poradit nebo svěřit.
Haasan
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Haasan » 01 říj 2007, 14:04

http://www.zdravcentra.cz/cps/rde/xchg/ ... %2F9_2.htm

tady jsem oběvil stránky a přesný popis co je to CRP co nam zděluje a jaké hodnoty jsou pro to či ono normalní kdo chce a na to mrkne snad ten odkaz bude fungovat jeto celkem odborné tak snad to bude někomu k čemu
Roman
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Roman » 06 lis 2007, 13:04

to sem fakt "rad" pravda je že podobně to začínalo před rokem než mi crohna zjistily ale naděje umíra poslední jo a navíc mě děsně bolí klouby a mam křeče ve svalech .....no dobře už rači mlčím uvidím zítra to sono ale loni na sonu taky nic nenašly ale každopádně dekuju za odpověï

Múžu se zaptat jak ty bolesti kloubú a svalú pakračují dál? Jestli se zhoršují nebo zlepšují, mám stejné problémy

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů