Problémy na WC

Informace, zkušenosti, diagnózy... Pokud se chcete zeptat, poradit nebo svěřit.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
terka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Problémy na WC

Příspěvekod terka » 08 úno 2007, 08:00

Ahoj všem. Mám takovej problém. Crohna mám už asi 4 roky. Začalo to abcesem, ale ten se podařilo vyléčit. Už 3 roky jsem celkem v pohodě. Jím všechno a je málo jídel, které mi dělají problémy. Beru Pentasu a Imuran (toho jen 25mg denně). Mám ale problém na WC. Prùjmy nemám, ale kdykoliv jdu na WC tak i 6x za den ze mě jde místo stolice krev a hleny. Doktora jsem se ptala a prý je to normální. Mě se to ale normální nezdá, trvá to už hodně dlouho a mám strach aby to potom nemělo jiné následky. Proč se tam ty hleny tvoří? Poraïte prosím. Děkuji
palmexman
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod palmexman » 08 úno 2007, 09:42

Úplně normální se mi to nezdá. Mně pan doktor taky tvrdil, že mi nic není, a že jsem zdravý. Zdravý nejsem a on taky už není primářem:)
zuzka7
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod zuzka7 » 08 úno 2007, 11:36

terko ja mam crohna zkoro už 3 roky a tetka co řadí ta chřipka tak mě postihla ale střevní a měla jsem to samé co ty taky jsem co jsem šla na malou nebo co jsem trochu zatlačila ta ze mě šly jen čiré hleny místo stolice a prujmu. bylo tam někdy i trochu krve ale trvalo mě to jen 2-3dny a pak už jsem měla normalní prujem tak2dny a pak se vše ustalo do normalní stolice. taky jsem měla strach ale nechtěla jsem jít stym do dochtora a tatka je to už ok. byla to strevní chřipk ale místo prujmu ze mě šly jen hleny. zuzka
Ahoj všem. Mám takovej problém. Crohna mám už asi 4 roky. Začalo to abcesem, ale ten se podařilo vyléčit. Už 3 roky jsem celkem v pohodě. Jím všechno a je málo jídel, které mi dělají problémy. Beru Pentasu a Imuran (toho jen 25mg denně). Mám ale problém na WC. Prújmy nemám, ale kdykoliv jdu na WC tak i 6x za den ze mě jde místo stolice krev a hleny. Doktora jsem se ptala a prý je to normální. Mě se to ale normální nezdá, trvá to už hodně dlouho a mám strach aby to potom nemělo jiné následky. Proč se tam ty hleny tvoří? Poraïte prosím. Děkuji

monag
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod monag » 08 úno 2007, 11:37

ahoj Terko, to tedy normální není, raději změn doktora, já musela vystřídat 4 gastroentrology - odborníky než mi vúbec přišli na MC.....změn doktora a co nejdřív, krvácení je nebezpečné....určitě máte v krajském městě nemocnici a tam bude gastroentr., kde budou mít ambulanci,tak si tam zajdi, at nemusíš čekat než Tě vezme jiný gastroentr. tak dej pak vědět pa,pa
terka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod terka » 08 úno 2007, 22:19

Děkuji moc za rady. Tento problém u mě trvá už hodně dlouho. Mám i celkem trápení s nadýmáním. Před 14 dny mi dělali krevní testy a vše bylo úplně v pohodě. Dokonce mám i dost železa. Určitě to zkusím s tím lékařem nějak vyřešit, nebo se toho svého ještě jednou přeptám. Na začátku když mi našli tuhle nemoc tak jsem chodila k lékařce a ta mi předepsala Salofalk. Bylo mi po něm hrozně zle, pořád jsem zvracela a měla horečky. Nakonec mi jeden hodný doktor proktolog zařídil že mě vezmou v Ostravě a tam mě konečně dali dohromady. Změnili mi léky a začalo se to hodně zlepěšovat. U tohoto doktora co mi tenkrát pomohl jsem dodnes a hodně mu dúvěřuji. Ale hned zítra se objednám. Tak uvidím. Ještě jednou díky za rady.
Leptospiroza
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Leptospiroza » 10 úno 2007, 12:51

Ahoj Terko,
já mám přesně to samé, když se mi zklidňuje zánětlivá fáze MC, trvá to měsíce, ale je vidět zlepšení.. krve míň atp.
Je to známka zánětu a určitě to chce něčím přeléčit, pokud se to samo nezlepšuje delší dobu.. Já na to dostala Entizol.


Petra, http://www.leptospiroza.com
Baruna
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Baruna » 10 úno 2007, 17:44

No terko, tak jen konstatuju to, ze naprosto souhlasim s ostatnima..krev a hlen neni normalni..to je priznak te aktivnejsi faze nemoci. ja osobne teda jak zjistim hlen a hrev ve stolici, tak zacnu hned panikarit, ze se neco deje..a vetsinou se mi t trochy rozjede relaps jak hrom..navic to krvaceni ma vliv na krevni obraz, malo zeleza atd.. a to nadymani, to je u nas normalni, protoze ta nase nemocna sliznice proste nezvlada vstrebavat ty ziviny a dochazi ke kvasnejm procesum a z tech je pak to nadymani..ja to vyresila tim, ze sem proste prestala naprosto jist vlakninu a je to lepsi. taky sem dosst omezila cukr..tekze to fakt celkem pomohlo, ale jinak myslim, ze nadymani se 100% nikdy nezbavime..takze tak no.. a co se salofalku pise, jaks psala..tyk ta jsem z nej mela akutni zanet slinivky a stloustal sem asi 8 kilo..jakoze sem byla takova natekla, sotva mi ho vysadili, mam skoro normalni vahu a sslinivku OK.. takze tak mej se a at se dari a je brzo lip!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů