"Hovínkové" téma

Informace, zkušenosti, diagnózy... Pokud se chcete zeptat, poradit nebo svěřit.
martinique
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod martinique » 31 črc 2006, 13:43

ahojky oliv a ostatní,ja beru hylak tak 14 dni a zadne zlepseni a zhoršeni stavu na sobe nepozoruju, az na to, ze me boli bricho a mam ho nafoukle...ale nevim, jestli to ma spojitost s hylakem...rekla bych, ze snad ani ne a ze to mam spis z jidla, protoze jsem posledni dobou moc nedodrzovala zivotospravu...zatim ahoj, Marťa
Pája
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Pája » 31 črc 2006, 23:25

Ahojte všici, mám pár slovíček k tomu Hylaku. Moc to neberte jako lék, protože to je jenom roztok bakterií. Dává se to u nejrůznějších střevních potíží, protože když nemocné střevo přebijete těmi prospěšnými bakteriemi, tak by mu to mělo pomoct. No zda ho dávat i u nás, o tom bych ráda s doktory polemizovala, brala jsem ho na počátku, než mi zjistili UC (tak jako jsem na průjem vyzkoušela snad všechny léky co byly na trhu), vůbec to ale nepomohlo (přesně tak jako ostatní :-)). Ale je fakt, že na ostatní nemoci, teda ty infekční, je to zázrak.
Petra
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Petra » 02 srp 2006, 13:28

Já beru Hylak od května, teda ne úplně pravidelně, ale občas si ho dám a mám dojem, že mi docela pomáhá. Ono asi taky záleží, od čeho má člověk ty střevní problémy, ale mě to pomáhá.
capik
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod capik » 07 črc 2010, 23:04

Ahoj crohňáci, já se potýkám s crohnem cca 10 let, bohužel přesně diagnostikován až před 5ti lety a to ve fázi nutnosti odebrání cca 30cm tenkého, 15cm tlustého a ročním vývodem.
Teď je sna ve fázi "klidové" léky neberu žádné. Naposledy PENTASA před rokem. Snažím se jíst pravidelně, téměř vše, až na nějaké pokrmy u kterých vím, že mi opravdu nedělají dobře. Důležité je udržovat se v klidu, pohodě a mít na život správný nadhled. Pak se daří vše. :))

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů