Výskyt onemocnění v rodině

Informace, zkušenosti, diagnózy... Pokud se chcete zeptat, poradit nebo svěřit.
Jindra
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Jindra » 22 srp 2006, 22:29

Ahojky,já jsem také první v rodině,nikdo ničím podobným nikdy netrpšl...tak se teď modlím,aby to nezdědili děti...

Mirka
Zdravím krajanku.Musíš věřit že všechno bude v pořádku.Držím ti palce.

Jindra
Petra
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Petra » 24 srp 2006, 09:37

U nás v rodině jsem taky jediná s MC. Ale jestli si mě přítel někdy vezme, tak vyvdám jeho strejdu (ovšem nepokrevního), kterej má taky MC.
JituleB
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod JituleB » 26 srp 2006, 18:53

Ahojky, taky jsem jediná kdo má u nás crohna.Já jsem takový "chcípáček" v rodině:-) Od 2 let jsem trpěle epilepsií po úraze a když mi řekli, že ji mám vyléčenou za 4 roky na to přišel crohn. To už asi tak dobře nedopadne jako to první onemocnění, ale modlím se aby to neměly mé dětičky!! Nevíte někdo jaká je dědičná pravděpodobnost?Nějaké statistiky nebo tak?Páček 8)
Jindra
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Jindra » 26 srp 2006, 20:38

Ahojky, taky jsem jediná kdo má u nás crohna.Já jsem takový "chcípáček" v rodině:-) Od 2 let jsem trpěle epilepsií po úraze a když mi řekli, že ji mám vyléčenou za 4 roky na to přišel crohn. To už asi tak dobře nedopadne jako to první onemocnění, ale modlím se aby to neměly mé dětičky!! Nevíte někdo jaká je dědičná pravděpodobnost?Nějaké statistiky nebo tak?Páček 8)

Ahoj.Víš já na statistiky nevěřím,jsou zavádějící.Pravděpodobnost je individuální,záleží na charakteru crohnu a mnoha dalších okolnostech.To je můj názor.Jinak ti přeju hodně štěstí. :)

Jindra
Baruna
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Baruna » 27 srp 2006, 13:55

já sem u nás taky jediná, na koho sedla UC. Ovšem potíže se střevama se tady vyskytují..jakože moje teta trpí šílenýma, někdy i 14-ti deníma zácpama...bez projímadla nedá ani ránu...takže nevim. každopádně moje mamka si furt myslí, jestli to nemůžu mít z toho, žekdyž mě čekala, tak měla neštovice, tedy se ptá, jestli náhodou vaše maminy neměla taky v těhotenství nějaký infekční nemoce...spalničky a tomu podobný čurbes :)
macek
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod macek » 06 zář 2006, 12:46

Ahoj,

zajímalo by mě, jetli má někdo z vás, hlavně s Crohnem někoho dalšího se stejným onemocněním v rodině, nebo blízkém příbuzenstvu.

macek
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod macek » 06 zář 2006, 12:48

Ahoj, mám stejně postiženého bratra s Crohnem, jako jsem já. Ale je mladší...
macek
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod macek » 06 zář 2006, 12:48

Ahoj,

zajímalo by mě, jetli má někdo z vás, hlavně s Crohnem někoho dalšího se stejným onemocněním v rodině, nebo blízkém příbuzenstvu.

Pavlína1
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Pavlína1 » 07 zář 2006, 17:07

Ahoj, mám Crohna od r. 2001, otec Ulcer. kolitidu uz 30 let. Taky ho to postihlo ve 30. Mám 2 dcery 15 a 8 let, tak doufám, že to pokračovat nebude.
crohnacka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod crohnacka » 07 zář 2006, 17:14

Co vim, tak jsem sama samotinká. A doufam, že to tak zůstane, protože todle teda nikomu nepřeju!
wendy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod wendy » 21 zář 2006, 17:12

ahojky, v nasi rodina jsou problemy se zazivanim, vetsina z rodina na vysetreni byla,ale nikomu se Crohn neprokazal akorad me v breznu letosniho roku. Ovsem sestra o rok mladsi, letos maturovala. jak mela stres tak ji bolela hlava a spala se ibalginem. naces uz mela po mature a normalne se stala zavisla na ibalginu, tak ze kdyz ho nemela tak ji porad bolela hlava, sla k doktorce s tim, ze ji porad boli hlava, doktorka ji zavrela do nemocnice a tam ji probrali od hlavy az k pate, naces zjistili, ze ma teda asi taky chrohna jako ja, obe jseme u jednoho a tehoz lekare. Lekar vedel ze to mam ja, tak se nepatral po necem jinem. No nicmene jezdime i na konzultace do prahy k panu doktorovi Lukasovi, ktery jednoznacne rekl ze sestra to nema, ze zmeny na streve mohou byt slpolehlive zpusobeny tim ibalginem a krevni testy tomu absolutne neodpovidaji, ma hrozna vysoky pocet krevnich desticek krery sice ke chrohnovi patri,ale ne v takove mire, pry je to jen onemocneni krve ktere neni nijak zavazne, no ale nez toto pak doktor lukas rekl, uz ji u nas v nemocnici stihli nasadit prednison jako me, tudiz je tato lecba absolutne zbytecna a prednizon ji nemohou vysadit hned, musi postupne, takze do sebe bezduvodne cpe 2 mesice takovy sajrajt.Pro uplne vylouceni toho ze ma chrohna jsme sly obe na geneticke testy, ktere ovsem budou tak za mesic, protoze se jedna teprve o vyzkum. Nasi doktori se hold nechali vsezt k zaveru ktery neni pravdivi,ale jsou zpokojeni, ze neco vymysleli.
Rybka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Rybka » 23 zář 2006, 20:47

Jsem u nás doma i v okolí jediná, naštěstí. Jen co by s tím prý mohlo souviset (jako další autoimunitní onemocnění), mamča má lehké potíže se štítnou žlázou. Asi dva roky.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti