Díky za každý dobrý nápad

Informace, zkušenosti, diagnózy... Pokud se chcete zeptat, poradit nebo svěřit.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
radek
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Díky za každý dobrý nápad

Příspěvekod radek » 14 črc 2001, 16:23

Narazil jsem na tyto stránky při hledání informací o Chronove nemoci a po přečtení některých zajímavých diskusních příspěvků bych si dovolil krátce se zminit o svých problemech a budu vděčný pokud k tomu máte co dodat. Je mi 29 let a před čtyřmi lety jsem začal pociťovat náhlé tlakové bolesti v levém podžebří kolísající intenzity. Asi po roce se stav prudce zhoršil a přidaly se bolesti na pravé straně, závratě, poruchy vidění, ekzemy a časté tachykardie. Byl jsem hospitalizován nejprve na interně a poté na neurologii, zhubl asi 15 kilo. Absolvoval jsem takřka kompletní vyšetření GIT včetně kolonoskopie, jediným nálezem byla nadhraniční velikost sleziny a EB viróza. Během následujících tří let trpim častými bolestmi hlavy, silnými únavami, o bolesti břicha nemluvě. Problém je v tom, že když se svou zdravotni dokumentací navštívím lékaře tak si z jeho reakcí připadám jak absolutní simulant. Asi před půl rokem jsem narazil na jednoho vstřícného doktora ochotného se mnou zabývat, který mi odebral vzorky z dvanacterníku s patologickým závěrem: necharakteristická chron. zánětlivá sliznice tenkého střeva. Konstatoval, že se asi jedná o funkční poruchu trávícího ústrojí. Vzhledem k tomu, že z některých příspěvků jsem vyčetl podobné problémy, rád bych zanamenal jakékoliv podobné zkušenosti (a jejich řešení, pokud existuje). Přiznám se, že po čtyřech letech trvání se cítim velmi vyčerpaně při silné neurovegeativní labilitě a pocitu odcizení od ostatní společnosti (mezi svým okolím jsem si získal pověst podivína - těžko lze někomu čtyři roky bez jakéhokoliv hmatatelného nálezu vysvětlovat náhlé nevolnosti a omluvy z nejrůznějších akcí).
Jednou to musím nějak zlomit.

Díky za každý příspěvek.

Radek
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů