Hlouposti

Informace, zkušenosti, diagnózy... Pokud se chcete zeptat, poradit nebo svěřit.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Bunda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Hlouposti

Příspěvekod Bunda » 29 led 2004, 17:01

Tento článek jsem našel na netu - píše se zde, a stojí si zatím mnoho doktorů, že se "množí případů vyléčené Crohnovy choroby". Podívejte se:
“Na správné funkci střev závisí zdraví celého organismu”,

vysvětluje autor přípravků Energy Vladimír Ďurina

Nejrůznější poruchy zažívání (zácpy, průjmy, nadýmání, nesnášenlivost potravin), bolesti břicha, záněty žaludku, slinivky, ale i jiné potíže jako jsou poruchy funkce jater, onemocnění střev včetně Crohnovy choroby, chronická onemocnění ledvin, gynekologické problémy a další více či méně závažné choroby způsobuje špatný stav střev.

Tlusté střevo je důležitý orgán o neuvěřtelné rozloze velkého fotbalového hřiště (včetně všech svých výběžků, tzv. klků). V něm se odehrává vstřebávání veškerých živin. Pokud je jeho funkce špatná, odrazí se to na stavu celého organismu. Špatné střevo propouští toxiny, bují zde plísně, které se odtud stěhují do celého těla. Následuje poškození ledvin a jater a odtud je jen krůček k alergiím více či méně závažným, často končícím i těmi nejtěžšími formami (astma, lupénka).

Pokud už se u vás alergie objevila, znamená to, že je třeba posilovat především játra a ledviny (Regalen, Renol, King Kong, Stimaral, často i Vironal). Výběr stěžejního přípravku usnadní měření EAV, které v našich klubech provedou bezplatně vyškolení pracovníci.

Trpíte-li např. tzv. sennou rýmou, nečekejte, až se většinou zjara objeví. Už v zimě je třeba nastolit prevenci (Regalen, po něm Renol v kombinaci s čajem z mochny nátržníku, případně pampeliškového) a vytrvat v léčbě do doby, než potíže zcela vymizí.

Narušená dráha tlustého střeva má mimo jiné vliv i na záněty dásní (paradentóza) a na kazivost zubů nebo dokonce na stav vaší krční páteře. V těchto případech se osvědčuje vnitřní užívání Vironalu a aplikace Droserinu na bolestivá místa (včetně úponů klíční kosti).

Stále se množí případy vyléčené Crohnovy choroby (osvědčují se Vironal a Gynex) a dalších – podle lékařů často neléčitelných – nemocí. Jsme-li vytrvalí, dokážeme-li vhodně upravit své stravování, dodáme-li tělu pohyb, potřebné prvky a minerály (Fytominerál), pak se nám za podpory vhodného preparátu podaří naše zdraví zkonsolidovat k vlastní spokojenosti. Humáty obsažené v sirupech Energy si spolehlivě poradí s plísněmi, s těžkými kovy, s viry nejrůznějšího druhu a často i s rakovinou. Hojí poškozený povrch střeva, čímž mimo jiné zabraňují úniku zmíněných toxinů do organismu.





Dejvid
lienka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod lienka » 30 led 2004, 08:47

Tak nam konecne niekto vysvetlil, kde robime chybu. Vsetky doterajsie vyskumy mozme hodit za hlavu, zamavat svojim lekarom na rozlucku a zacat sa venovat zhananiu "prevratnych" pripravkov.
Pekna reklama. Len ci nie je zavadzajuca ci klamliva.
Btw, kto je Vladimir Durina?

prajem triezve usudky
L.
Zuzka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Zuzka » 30 led 2004, 09:30

To je opravdu hloupost. Matně si vzpomínám, že něco jako je ten Gynex (na 99 % to bylo ono) jsem byla donucena užívat. Chutná to jako magi s lihem (dost nepřesný popis) a Crohna mám furt. Prodejci by určitě ale namítali, že to bylo nedodržováním diety. Další hloupost. Nazvala bych to vyhazováním peněz a dáváním falešné naděje. Zuzka
kethy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod kethy » 30 led 2004, 16:29

Docela jsem koukala. Jak můžou něco takového publikovat? Vždyť je to nehorázný nesmysl. Kdybych měla crohna proto, jakou mám životosprávu, tak má celá moje rodina crohna. Omyl je pravdou. Mé dvě sestry jsou, díky bohu, zdravé a rodiče také. Takže se svou teorií se můžou jít .... Jen doufám, že jim na to někdo nenalítne a nedoplatí na to ještě většími zdrav. problémy. Člověk je sice kvůli uzdravení schopen podniknout cokoli, ale musí si uvědomit, co je reálné ( pravdivé) a co je nesmysl.
Šárka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Šárka » 01 úno 2004, 14:34

Taky se mi tomu nechce moc věřit, i když by to bylo určitě krásný. Myslím si, že správná dieta, která je pro každého z nás trochu jiná a i nějaké podpurné přípravky nám pomohou od obtíží a udělají nám třeba líp, ale určitě nás to bohužel nevyléčí.
king11
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod king11 » 02 úno 2004, 12:51

Ahoj Dejvide,můžeš mi napsat více informací o Vironalu?Co je to za látku?
king11
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod king11 » 02 úno 2004, 12:55

Souhlasím s Šárkou
Bunda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Bunda » 13 úno 2004, 21:16

Já o Vioralu nevím skoro nic, jen jsem tak koukal po netu a objevil se mi tento nesmysl. Po přečtení jsem to hned zavrhl a nepídil se dále z obavy, že bych našel další "nepravdy"

Dejvid

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů