Posilování - suplementy - kombinace - L- Glutamin?

Informace, zkušenosti, diagnózy... Pokud se chcete zeptat, poradit nebo svěřit.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Marty0088.cz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Posilování - suplementy - kombinace - L- Glutamin?

Příspěvekod Marty0088.cz » 04 srp 2015, 13:14

Zdravím. Mám Crohnovu chorobu a chtěl bych se vrátit k posilování. Potřebuji přibrat, a proto chci zapojit ke stravě i nějaké doplňky.

Mám v plánu brát:

Gainer (sacharidy) :

Kód: Vybrat vše

http://www.strongbody.cz/1-2x-Heavy-Weight-Gainer-3000g-11036
dále beru pangamin - 4x 3 tablety

a jako dárek jsem dostal tablety L-Glutamine 100cps (Xxtreme Nutrition)

Zajímalo by mě, jestli mohu kombinovat tyto doplňky a jestli nemají nějaké vedlejší účinky (hlavně vypadávání vlasů + jestli mi nemohou zhoršit nemoc). U gaineru se jedná o přírodní složení, takže jako doplněk stravy by mi měl prospět, pangamin jsou pouze vitamíny ale o tom Glutaminu slyším prvně. Mělo by to mít také příznivý vliv (zvyšuje imunitu apod.), ale chci se zeptat, jestli s tím někdo nemá zkušenosti a nemá to nějaké vedlejší účinky.

Děkuji za odpověď.
petas29
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Posilování - suplementy - kombinace - L- Glutamin?

Příspěvekod petas29 » 05 říj 2015, 20:02

Ahoj,neodpovídám Ti na tvůj komentář,bohužel...Pokládám vlastně otázku na otázku..
Ty se chceš vrátit k posilování??Za dobu toho příspěvku už možná cvičíš..
Mám taky Crohna a cvičit bych chtěl,jen nevím,zda si to tím nezhorším...Jak jseš na tom ty..
Vím jaké to je,cvičit,a pak přestat :-(
r.marosz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Posilování - suplementy - kombinace - L- Glutamin?

Příspěvekod r.marosz » 20 říj 2015, 21:03

Ahoj, jsem 11.měsíců po operaci střev, kdy po operaci jsem vážil 72kg, po půl roce 95kg. Tři měsíce po operaci jsem začal pomalu cvičit, teď jedu na plno co to dá i když někdy cítím v břiše bolest, ale není to nic hrozného. Užívám gainer a sójový protein a omega 3 a 6 bez obtíží. Potíže mi způsobí pivo nebo vínko :).
petas29
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Posilování - suplementy - kombinace - L- Glutamin?

Příspěvekod petas29 » 22 říj 2015, 16:04

Na operaci jsi byl,protože ti nezabírala léčba?? A od operace je to v pořádku ?? Mě přijde že mi léčba nezabírá :-(,tudíž,nemám ani chuť vrátit se k posilování,či k nějakému sportu ..
r.marosz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Posilování - suplementy - kombinace - L- Glutamin?

Příspěvekod r.marosz » 24 říj 2015, 16:05

Na operaci jsem byl jelikož můj bývalý doktor mě neléčil jak měl(dle vyjádření jiných doktorů,ale písemně ti to nikdo nedá :evil: ). Momentálně beru remicade, ale i tak se musím hlídat. Loňský rok se to u mě rozjelo na plno a taky jsem na nic neměl náladu, chyběla mi energie a tudíž jsem zanedbával své koníčky, ale i rodinu....nakonec jsem dopadl tak, že jsem skončil Motolské nem., kde mě dávali měsíc do pořádku, abych vůbec mohl na operaci.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti