Stomie a dovolená u moře

Informace, zkušenosti, diagnózy... Pokud se chcete zeptat, poradit nebo svěřit.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Lucik.Kubi
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Stomie a dovolená u moře

Příspěvekod Lucik.Kubi » 17 čer 2015, 09:52

Ahoj všichni. Už jsem 3 měsíce po resekci střeva a mám dočasnou ileostomii. V pohodě vše zvládám. Akorát se v srpnu chystám k moři a chtěla bych znát názor zkušeného človíčka, co se stomií cestuje. :D Jde mi hlavně o koupání ve vodě. Jestli bylo vše ok, na co si dát pozor atd. A také mne trápí šílené nafukování sáčku. Přes den ani ne, ale přes noc se mi tak nafoukne, že se mi kolikrát odlepí od břicha. Máte na to radu?
Moc děkuji za odpověd, ráda si nechám poradit. Nehodlám totiž podlehnout té stomii a crohnovce a neužívat života.
Crohn žije se mnou, ne já s ním tak at zvyká! :)
phrich
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Stomie a dovolená u moře

Příspěvekod phrich » 18 čer 2015, 12:02

ZDravim, doporučuju kontaktovat české ILCO www.ilco.cz, což je pacientská organizace stomiků, kde mají nejvíc zkušeností a nejlepší informace... Na FB jsou https://www.facebook.com/stomik.cz . Myslim si, že informace jsou k dispozici i na pacientské lince společnosti, od které používáte stomie.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host