Crohn a vypadávání vlasů... ???

Informace, zkušenosti, diagnózy... Pokud se chcete zeptat, poradit nebo svěřit.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
pepsi
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Crohn a vypadávání vlasů... ???

Příspěvekod pepsi » 19 čer 2014, 10:21

Ahoj všem,
už 7 let se léčím s Crohnem, užívám Pentasu a Imuran (ten nyní vysazen kvůli nehojení jizvy po operaci). V současné době (od poloviny dubna) chodím také na biologickou léčbu - Humira 1 x za 14 dní.
Po zahájení biologické léčby mi začaly hodně moc padat vlasy... lékař v ÚVN, kde se léčím, mi řekl, že by to mohl být vedlejší účinek té biolog. léčby, ale s tím, že to není jako po chemoterapii, kdy vlasy dorostou, tady prý když vypadají, tak už nenarostou.. :-( Mám dlouhé vlasy a zatím jich mám dost, ale...... Zkoušela jsem si o tom něco "gůglit", našla jsem, že můžou padat, ale nikde se mi info, že už by vlasy nenarostly nepotvrdila...
Nemáte, prosím, někdo podobnou zkušenost? Doktor řekl, že nechá rozhodnutí na mě, zda léčbu přerušit nebo pokračovat, ale já fakt nevím.... :-(
Díky :-)
Radka
KRAL
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Crohn a vypadávání vlasů... ???

Příspěvekod KRAL » 10 srp 2014, 13:49

Nevím, zda vám pomůžu a zda se úplně přesně strefuji, ale mám pocit, že máte v základě několik problémů, které vám způsobují v základu vaši nemoc. Ukazuje mi to, že máte problémy ve vlastní rodině, s rodiči, dětmi a manželem...

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů