Přednáška Výživa a IBD

Využijme možnosti setkávat se a povídat si nejen na webu. Společné aktivity jsou zajímavé a pomáhají tam, kam nedosáhne síla slova. Poznejme lidi z okolí se stejným osudem. :)
phrich
Kontaktovat uživatele:

Přednáška Výživa a IBD

Příspěvekod phrich » 12 úno 2013, 15:03

Sdružení Pacienti IBD pořádá 7. 3. 2013 přednášku Výživa a IBD více informací na FB stránce sdružení: https://www.facebook.com/events/405050322920677 nebo na webu: http://crohn.cz/colitiscrohn/obcanske-s ... seminar=54
brusinka

Re: Přednáška Výživa a IBD

Příspěvekod brusinka » 12 úno 2013, 22:28

Dobrý den, chtěla jsem přijet na únorový seminář, bohužel jsem z daleka a počasí mi cestu překazilo. Chtěla jsem ze zeptat: nebyl by nějaký zápis nebo záznam? Děkuji.
phrich
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod phrich » 13 úno 2013, 13:45

brusinka píše:Dobrý den, chtěla jsem přijet na únorový seminář, bohužel jsem z daleka a počasí mi cestu překazilo. Chtěla jsem ze zeptat: nebyl by nějaký zápis nebo záznam? Děkuji.
Dobrý den, je pořízený zvukový záznam, který bude k dispozici na novém webu v archivu akcí. Takže ještě poprosím o strpení. :) Děkuji
brusinka

Příspěvekod brusinka » 13 úno 2013, 19:10

Dobrý den. Tak to je úžasná zpráva. Moc díky a přeji hodně sil a zdraví. A taky moc děkuju za tyhle úžasný stránky. Ještě mě napadlo: možná se mi to jen zdá- ale připadá mi, že se na té úvodní stránce disk. fóra nezvýrazňuje nový příspěvek ani se nemění nick a datum posledního příspěvku.
phrich
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod phrich » 14 úno 2013, 15:56

brusinka píše:Dobrý den. Tak to je úžasná zpráva. Moc díky a přeji hodně sil a zdraví. A taky moc děkuju za tyhle úžasný stránky. Ještě mě napadlo: možná se mi to jen zdá- ale připadá mi, že se na té úvodní stránce disk. fóra nezvýrazňuje nový příspěvek ani se nemění nick a datum posledního příspěvku.
Dobrý den, děkuji za sebe i Združení a přeji taky hodně zdraví. :) Bez vás ostatních by stránky nic nebyly, dáváte jim smysl a nám to dělá radost.

U tématu s novým příspěvkem by se měla vlevo změnit kulatá ikona s řádkami na na červenou (není to asi moc výrazné) a vpravo by měl být vidět nový příspěvek ve dle jména s oranžovým obdélníčkem se zahnutým růžkem. Vím, že to není zrovna výrazné a zkusíme to vylepšit. Ještě znovu zkontroluji funkčnost. Díky za připomínku.
phrich
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod phrich » 06 bře 2013, 11:02

phrich píše:Sdružení Pacienti IBD pořádá 7. 3. 2013 přednášku Výživa a IBD více informací na FB stránce sdružení: https://www.facebook.com/events/405050322920677 nebo na webu: http://crohn.cz/colitiscrohn/obcanske-s ... seminar=54
Bohužel přednáška tento čtvrtek nebude. Veronika nám onemocněla, takže přednáška bude v náhradním termínu, který včas uveřejníme. Díky za pochopení.
phrich
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod phrich » 19 bře 2013, 20:36

Nový termín odložené přednášky: uskuteční se 21. 3. 2013 v 17:00 v ZŠ pro zrakově postižené, Náměstí Míru, Praha (stejné místo jako původní).

Zveme Vás na přednášku o výživě u IBD pacientů. Na semináři vedeném Ing. Veronikou Hanzlíkovou se dozvíte základní pravidla stravy, zajímavosti o sestavování jídelníčku, základních živinách a možná přijde i kouzelník.... ;-) tedy malá vsuvka o výživě i z hlediska tradiční čínské medicíny.

Pokud jste nebyli na předchozí termín semináře (7.3.) přihlášeni, prosím hlašte se na e-mail hanzlikova@crohn.cz