Sraz?

Využijme možnosti setkávat se a povídat si nejen na webu. Společné aktivity jsou zajímavé a pomáhají tam, kam nedosáhne síla slova. Poznejme lidi z okolí se stejným osudem. :)
RadekL

Příspěvekod RadekL » 25 lis 2002, 09:38

Slova chvály potěší. Třeba se uvidíme zase za nějakej ten pátek v nějaký tý hospůdce. :) Radek
Radku, jeste jednou diky... bylo fajn...
skipi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod skipi » 25 lis 2002, 11:21

Ahoj Radku, i když nás bylo málo, tak to bylo fajn, místo bylo vybráno opravdu dobře :o) Musela jsem odejít dřive, takže ani nevím, jak dlouho jste to ještě "táhli". Doufám, že jste se dobře bavili. Těším se na nějaké další setkání, Ivča.
Mirka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mirka » 26 lis 2002, 15:19

Ahojky,
moc se omlouvam. ze jsem se nedostavila. Je to pro me trosicku dal, a spojeni taky nemam nejlepsi, a taky kazdou sobotu chodim do tanecnich pro dospele. Je tam silena sranda.

Jinak jsem moc rada,ze se vam srazek povedl. A na dalsi doufam uz dorazim.

Mejte se zatim zdrave. Ja zase musim jit makat.
Ahoj Radku, i když nás bylo málo, tak to bylo fajn, místo bylo vybráno opravdu dobře :o) Musela jsem odejít dřive, takže ani nevím, jak dlouho jste to ještě "táhli". Doufám, že jste se dobře bavili. Těším se na nějaké další setkání, Ivča.

honzik

Příspěvekod honzik » 29 lis 2002, 21:39

No Market to je dost uz jsme si tak v Moste rikali ze ti asi nebude nejlepe kdyz takovou dobu nejsi videt ani slyset. A ono to bylo presne naopak a to je super. Bez tebe se ve veci sdruzeni a tak nic neudelalo teda alespon o nicem nevim. Jsi nepostradatelna :-))Tak az budes mit do neceho chut tak staci tady nadhodit a ja pomuzu a urcite i jini. Mej se fajn a at se dobre dari. Ahoj Jana

Ahoj lidi,
pul roku jsem tu nebyla, ted jen v rychlosti prolitavam ocima novinky a nestacim se divit. Jiny vzhled stranek, spousta novy diskuteru a ja, pred par mesici plna aktivity, jsem se tu uz pekne dlouho ani neobjevila. Nebudu se vymlouvat na spoutu prace a podobny veci, proste se mi delalo lip a lip a lip (proboha, jen to nezakriknout) a mela jsem chut na tu nechutnou chorobu alespon na nejakej cas zapomenout. Porad mi ale volaji lide, kteri se s kolitidou nebo crohnem osobne potkali teprve nedavno a chteji si o tom povidat, utvrdit se v tom, ze muzou nejak fungovat dal. Prave dalsi takova prihoda me vyburcovala ozivit nase plany - pokud v nich nekdo nepokracujete beze me, coz by se dalo cekat, kdyz jsem si tak dlouho hrala na mrtvyho brouka. Koukala jsem, ze se planovalo nejake dalsi setkani, ale nevim, jestli se nakonec uskutecnilo. Prosim, napiste znovu naleze ovecce, jestli jste se nekam posunuli v zalezitostech sdruzeni, casopisu a pravidelnych setkani. Dekuji, dekuji, dekuji a jeste jednou zdravim vas, stari diskuzni pratele, i vas, kteri jste sem za poslednich nekolik mesicu pribyli.
Papous

Tony
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Tony » 02 pro 2002, 00:14

Ahoj,asi před dvěma roky se uskutečnil sraz v Liberci,tehdy organizovaný doktory,měl sloužit jako rozjezd pro další setkání,ale od té doby bohužel nic neproběhlo,nevíte o tom někdo něco bližšího?Díky Martin
Bunda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bunda » 04 úno 2003, 17:38

Ahoj Lidi! Asi před 2 týdny jsem zjistil, že existuje tento server. Mám Crohna a rád bych věděl, kdy a kde budete mít nějaký sraz?:D:D

Dejvid
Mirka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mirka » 17 úno 2003, 09:08

Tony-Martine, ty jsi z Liberce?
Já bydlím kousek od Lbc.Tředba bychom mohli pocet atd.

A Lidičky co nějakej sraz?
Tony
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Tony » 04 bře 2003, 21:28

Do Liberce to mám kousek,jezdím se tam léčit,připadnýho srazu-setkání se rád zúčastním. Martin
veruska

Příspěvekod veruska » 03 dub 2003, 13:09

Ahoj Lidi! Asi před 2 týdny jsem zjistil, že existuje tento server. Mám Crohna a rád bych věděl, kdy a kde budete mít nějaký sraz?:D:D

Dejvid

ahoj Davi, to není špatný nápad je někdo z Brna nebo Břeclavi? veruska
Mirka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mirka » 22 led 2004, 12:04

Ahoj,
dnes mě napadl sraz. Co takhle sraz 27. nebo 28. února 2004 v Liberci?
Napište
Mirka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mirka » 23 led 2004, 11:47

NÁVRH:
Sobota 28. února 2004 - sraz v 13,00 hodin v Lbc, vyjet si na Ještěd-dát si tam drink. Nebo navštivit zoo, botanickou, Babylon.
Poté jít posedět někam do restaurace.
Vaše náměty, připomínky atd mi posílejte na miroslava.markovska@cdub.cz
čauky
Mirka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mirka » 28 led 2004, 11:42

To nikdo nechcete?
Nejdříve všichni, kdy něco bude a když už se něco děje, tak je ticho.
Dana

Příspěvekod Dana » 30 led 2004, 23:31

Na nás je to z ruky. Vyhovovala by \Praha - Brno. Tak si to užijte.
king11

Příspěvekod king11 » 01 úno 2004, 21:46

Ahoj Mirko,platí ještě ten sraz v Liberci?Tomáš
Mirka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mirka » 02 úno 2004, 12:38

Čauky Tome,
zatim platí, ale nevím jak dlouho-přihlásili se mi jen 4 lidi. Tak nevím.čauky