Sraz?

Využijme možnosti setkávat se a povídat si nejen na webu. Společné aktivity jsou zajímavé a pomáhají tam, kam nedosáhne síla slova. Poznejme lidi z okolí se stejným osudem. :)
andreak
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod andreak » 22 říj 2002, 18:52

Ahoj lidičky,
docela ráda bych se na ten sraz podívala a zjískala nějaké zkušenosti. Jenže nevím, jestli budu mít čas (záleží to na operaci, která závisí na revizní lékařce...)snad se to dozvím příští týden. Do kdy se musí potvrdit účast?
Pojede někdo z Olomouce?
Andreak
RadekL

Příspěvekod RadekL » 23 říj 2002, 05:41

Nazdar Andreo,
na tvůj mejl jsem Ti poslal pozvánku. Když Ti to nevyjde, tak se svět nezboří. Na potvrzení účasti není pevně stanovený termín. Zamluvil jsem zatím dvacet míst a dle potřeby snad půjde i více. Devátého je zatím daleko...
Radek
Ahoj lidičky,
docela ráda bych se na ten sraz podívala a zjískala nějaké zkušenosti. Jenže nevím, jestli budu mít čas (záleží to na operaci, která závisí na revizní lékařce...)snad se to dozvím příští týden. Do kdy se musí potvrdit účast?
Pojede někdo z Olomouce?
Andreak

Jitka

Příspěvekod Jitka » 23 říj 2002, 19:04

Smůla, jsem z Pardubicka, tak by se mi to moc hodilo, ale budu zrovna v lázních (Karlovy Vary) Pěknou zábavu
RadekL

Příspěvekod RadekL » 24 říj 2002, 09:24

Tak to přeju alespoň pěkné lázňování. Třeba se Pardubice stanou místem tradičního setkávání crohnů a kolitíd...
Radek
Smůla, jsem z Pardubicka, tak by se mi to moc hodilo, ale budu zrovna v lázních (Karlovy Vary) Pěknou zábavu

Mirka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mirka » 25 říj 2002, 10:33

No, já bych byla traději,kdybych to měla blíž. Mám to trošku dál. Kdyby to byla Praha tak mi to neva. Ještě uvidím jestli přijedu.
Mějte se o víkendu krásně.

Tak to přeju alespoň pěkné lázňování. Třeba se Pardubice stanou místem tradičního setkávání crohnů a kolitíd...
Radek

Bobina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bobina » 29 říj 2002, 20:51

Nazdárek lidičky,
tak nevím, jestli dorazím. Stala se zrada :( , už přes týden ležím s chřipkou a ta "mrcha" se mě vůbec nechce pustit. Dám vědět ještě před srazíkem. Mějte se jak nejlíp to jde a buďte v pohodě.
Jana
RadekL

Příspěvekod RadekL » 30 říj 2002, 06:36

Taková válka je horší než chřipka. Ale uznávám, že jsou i výjimky a je tomu právě naopak. Ale když jsi schopna na netu napsat do diskusního fóra, tak to s tebou přece jen nebude tak zlé :). V každém případě přeju rychlé vítězství v boji s chřipkou.
Nazdárek lidičky,
tak nevím, jestli dorazím. Stala se zrada :( , už přes týden ležím s chřipkou a ta "mrcha" se mě vůbec nechce pustit. Dám vědět ještě před srazíkem. Mějte se jak nejlíp to jde a buďte v pohodě.
Jana

skipi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod skipi » 30 říj 2002, 15:04

Ahoj, já jsem se sice už ohlásila, že přijdu sama, ale mám v Pardubicích sestřenku, která pracuje jako staniční sestra a strašně by tam chtěla jít se mnou, protože ji to zajímá. Tak pokud by to nikomu nevadilo, vzala bych ji jako ten "zdravý protějšek" :o)))
RadekL

Příspěvekod RadekL » 31 říj 2002, 06:34

OK, zaznamenávám si k tobě jednu osůbku navíc. Míst je myslím si rezervovaných dost 8) .
Radek

budu
Ahoj, já jsem se sice už ohlásila, že přijdu sama, ale mám v Pardubicích sestřenku, která pracuje jako staniční sestra a strašně by tam chtěla jít se mnou, protože ji to zajímá. Tak pokud by to nikomu nevadilo, vzala bych ji jako ten "zdravý protějšek" :o)))
Jitka

Příspěvekod Jitka » 04 lis 2002, 20:02

A je to v háji! Můj stálý společník Crohn se najednou a bohužel velmi rychle probudil, takže se ve čtvrtek žádný odjezd do Varů nekoná. Všechno zlý je pro něco dobrý: alespon se na vás přijdu na chvíli juknout na sraz, pokud budu schopná. Takže který den, v kolik a hlavně kde je setkání plánováno??? Těší se na vás a zdraví všem přeje Jitka
RadekL

Příspěvekod RadekL » 05 lis 2002, 07:02

Ahoj Jitko,

pozvánku s podrobnostmi o srazu jsem ti poslal na tvůj e-mail.

Radek
A je to v háji! Můj stálý společník Crohn se najednou a bohužel velmi rychle probudil, takže se ve čtvrtek žádný odjezd do Varů nekoná. Všechno zlý je pro něco dobrý: alespon se na vás přijdu na chvíli juknout na sraz, pokud budu schopná. Takže který den, v kolik a hlavně kde je setkání plánováno??? Těší se na vás a zdraví všem přeje Jitka

Papouš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Papouš » 18 lis 2002, 08:57

Ahoj lidi,
pul roku jsem tu nebyla, ted jen v rychlosti prolitavam ocima novinky a nestacim se divit. Jiny vzhled stranek, spousta novy diskuteru a ja, pred par mesici plna aktivity, jsem se tu uz pekne dlouho ani neobjevila. Nebudu se vymlouvat na spoutu prace a podobny veci, proste se mi delalo lip a lip a lip (proboha, jen to nezakriknout) a mela jsem chut na tu nechutnou chorobu alespon na nejakej cas zapomenout. Porad mi ale volaji lide, kteri se s kolitidou nebo crohnem osobne potkali teprve nedavno a chteji si o tom povidat, utvrdit se v tom, ze muzou nejak fungovat dal. Prave dalsi takova prihoda me vyburcovala ozivit nase plany - pokud v nich nekdo nepokracujete beze me, coz by se dalo cekat, kdyz jsem si tak dlouho hrala na mrtvyho brouka. Koukala jsem, ze se planovalo nejake dalsi setkani, ale nevim, jestli se nakonec uskutecnilo. Prosim, napiste znovu naleze ovecce, jestli jste se nekam posunuli v zalezitostech sdruzeni, casopisu a pravidelnych setkani. Dekuji, dekuji, dekuji a jeste jednou zdravim vas, stari diskuzni pratele, i vas, kteri jste sem za poslednich nekolik mesicu pribyli.
Papous
Bobina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bobina » 18 lis 2002, 20:03

Ahoj všici !!!
Je mi líto, že jsem se nemohla dostavit na sraz. Má chřipka byla zakončena exkurzí v nemocnici, ze které jsem se vrátila teprve dnes.
Buďte v pohodě a hodně štěstí
RadekL

Příspěvekod RadekL » 19 lis 2002, 07:16

Nazdarek,
tak sraženina vznikla z celkového počtu devíti jedinců. Jedna kolitída, šest crohnů a dva zdravé doprovody. Původně to vypadalo na větší účast, ale nakonec to nebylo tak špatné. Díky všem za účast.
Radek
Ahoj všici !!!
Je mi líto, že jsem se nemohla dostavit na sraz. Má chřipka byla zakončena exkurzí v nemocnici, ze které jsem se vrátila teprve dnes.
Buďte v pohodě a hodně štěstí

Pol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Pol » 20 lis 2002, 21:28

Radku, jeste jednou diky... bylo fajn...