Sraz?

Využijme možnosti setkávat se a povídat si nejen na webu. Společné aktivity jsou zajímavé a pomáhají tam, kam nedosáhne síla slova. Poznejme lidi z okolí se stejným osudem. :)
Mirka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mirka » 03 zář 2002, 06:01

Já jsem pro, když Radek nechtěl dojíždět, je to u něj ve měste, prosím já souhlasím. :D Díky Radku mám o starost míň. Moc díky. Doufám,že nebudeš za mou reakci naštván. ;) Já jsem jen ráda a myslím to dobře. :) Páček
Mirka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mirka » 03 zář 2002, 06:04

Taky nechci nějakej gigant, stačí pár lidiček, něco menšího. Ale tu hospůdku by jsi nějakou klidnější mohl vybrat, abychom si tam v klidku pokecali. Rába bych se též dozvěděla nějaké novinky. Celkově půjdu na tuto akci poznat lidi a sbírat informace.

Když se nikdo nechtěl ujmout nevděčného úkolu něco zorganizovat, tak jsem se prostě rozhodl já. Jsem holt trošku dobrodruh... Ale musím přiznat, že netoužím po tom, aby z toho byla gigantická akce pro stovky lidí spojená s konferencí, mezinárodní účastí, za hojné účasti médií a sponzorů. Ostatně má "jeskyně" čítá celkem 45 m2 (bez hojné účasti nábytku) a tak by skromně mohlo přenocovat i relativně dost lidí. Myslím, že 10 jedinců s vlastním spacákem (případně i karimatkou pro ty, komu nestačí koberec) je opravdu maximum. Myslím si, že do listopadu se sem do fóra podívá ještě dost lidí a že nebude potřeba vyvíjet ještě další aktivity v hledání účastníků. Nepočítal jsem to, ale zatím odhaduju účast na asi deset lidí, místy až zvrhlíků...
:):D 8) :oops: :-P :evil: ;) :clown: :blackeye: :8ball: :( :) :o :x :x :| :* :D :?:
tak jeste malickost pro kohokoliv z organizatoru (RadekL?). pokud si sesumirujete nejake jako oficialni pozvani, s takovymi temi vecmi okolo (ubytco, jidlo, ze by program?..), muzu udelat hromadny mailing na subscribery crohn.cz (cca 360 lidi) a na cleny fora (cca 150 lidi). Spousta lidi navstevuje web nepravidelne a avizo jiste uvita. Pokud tedy bude zajem staci napsat na setkani_info@crohn.cz
Zdravim Kuba
RadekL

Příspěvekod RadekL » 03 zář 2002, 06:23

To je jasný, že nějakej zajímavej podnik v Pardubicích najdu. A nádražní bufet to zcela jistě nebude! Časem napíšu na ímejly lidí, kteří předběžně přislíbili účast "oficiální" pozvánku.
Radek
:) :) :)

Mirka píše: Taky nechci nějakej gigant, stačí pár lidiček, něco menšího. Ale tu hospůdku by jsi nějakou klidnější mohl vybrat, abychom si tam v klidku pokecali. Rába bych se též dozvěděla nějaké novinky. Celkově půjdu na tuto akci poznat lidi a sbírat informace.
Pol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Pol » 03 zář 2002, 15:31

Nazdárek vespolek, co se týče mě tak spíše přijedu a v noci zase odjedu takže o starost kam mě ukládat méně, tedy vlastně pokud mohu přijet ;) Jinak mohu přibrat někoho ze Sev.Moravy stačí se ozvat.
skipi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod skipi » 04 zář 2002, 07:58

Asi to bude spíš takové setkání než nějaký velký sraz, ale to bylo asi jasné od začátku. Já si nejspíš ubytování zajistím sama, takže se mnou si hlavu taky dělat nemusíte. Mějte se :o)
Ivča

Příspěvekod Ivča » 13 zář 2002, 15:00

ahojky!!!!!! Tak zase mezi vámi!Nemám čas chodit na net, v práci je velkej blázinec, ale pár minut jsem si našla. Mě je taky vcelku jedno kde to bude, ale přespávat nebudu. Dotaz: nebude vadit když přijedu se "zdravim" protějškem? Tak se mějte, pa pa Ivča
Mirka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mirka » 14 zář 2002, 17:20

Ahojky, já jsem nad tím taky přemejšlela, že ho vezmu můj protějšek s sebou. Nevím jak bych jinak cestovala. Jela bych asi busem. Problém to není, ale je to přece jenom kousek. Autem se sama takovou dálku ještě neopovážím a ani by se nenašel blázen co by mi půjčil auto.A i kdybych jo,tak by to na jednoho vyšlo hrozně draho.
takže já nejsem proti.
Já jsem se vrátila teď z Krkonoš,byli jsem na dovče. Odpočatá si nepřipadám. No nic. Mějte se krásné a ještě krásnější vstup do práce.

ahojky!!!!!! Tak zase mezi vámi!Nemám čas chodit na net, v práci je velkej blázinec, ale pár minut jsem si našla. Mě je taky vcelku jedno kde to bude, ale přespávat nebudu. Dotaz: nebude vadit když přijedu se "zdravim" protějškem? Tak se mějte, pa pa Ivča

bett
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod bett » 19 zář 2002, 16:16

Teda lidi jak to děláte, ale tohle už je třetí sraz, který se mi termínově kreje s něcím jiným a bohužel s prací. Rozhodla jsem se, ale, že tentokrát ho stihnu, i když dorazím až někdy ve večerních hodinách. Doufám, že vás ještě nekde najdu.
Tomasch

Příspěvekod Tomasch » 02 říj 2002, 11:03

Ahoj, přijedu také. Jestli někdo chce, pojedu z Lysé nad Labem, ale můžu to vzít přes Prahu - Černej most a dopravit 2-3 lidi, nebo i 4 hubený ;)

Tom :)
skipi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod skipi » 09 říj 2002, 10:03

Tak jsem se sem po dlouhé době mrkla a koukám, že se nic nového neděje. Tak Radku, máš už vybráno nějaké místečko, kde se budeme moct srazit? :o) A v kolik hodin bysme to spáchali? 9.11. je sobota, takže bude dost času na dopravení se do místa konání. Ivča
Bubu2

Příspěvekod Bubu2 » 09 říj 2002, 19:40

Ahojky:),přihlásila jsem se na Crohna teprve dnes, ale sleduji tuto stranku už docela dlouho.Docela ráda bych se s Vami seznámila.Myslim si že na sraze je to nejidealnější.Tak že jestli je to možné ráda bych se předběžně přhlásila. :) :?: Zatím pa Bubu
RadekL

Příspěvekod RadekL » 16 říj 2002, 05:36

Ahojky lidičky, byl jsem trochu mimo, ale už je to OK. Ten sraz samozřejmě platí. Podnik byl vybrán, pozvánku pošlu na e-mailové adresy potenciálních účastníků do konce tohoto týdne. Radek
Ahojky:),přihlásila jsem se na Crohna teprve dnes, ale sleduji tuto stranku už docela dlouho.Docela ráda bych se s Vami seznámila.Myslim si že na sraze je to nejidealnější.Tak že jestli je to možné ráda bych se předběžně přhlásila. :) :?: Zatím pa Bubu
RadekL

Příspěvekod RadekL » 20 říj 2002, 10:47

Pozvánky jsou rozeslány na ímejly lidí, kteří reagovali v tomto diskusním fóru. Další dotazy zodpovím na svém ímejlu jamesbond-007@post.cz .
Radek
Tak jsem se sem po dlouhé době mrkla a koukám, že se nic nového neděje. Tak Radku, máš už vybráno nějaké místečko, kde se budeme moct srazit? :o) A v kolik hodin bysme to spáchali? 9.11. je sobota, takže bude dost času na dopravení se do místa konání. Ivča

Mirka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mirka » 21 říj 2002, 10:53

[Ahojky lidičky,
chci se zeptat jestli někdo nejede ze severnich Čech.
Svezla bych se s ním, jsem blízko od Liberce.Na dopravu samozřejme přispěju.
bett
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod bett » 21 říj 2002, 14:01

Ahoj lidičky,
pojedu v sobotu odpoledne z Brna a večer po akci do Prahy. Pokud chcete někdo svézt, dejte vědět.