Dalsi sraz se blizi - 26. - 28. dubna!!!!

Využijme možnosti setkávat se a povídat si nejen na webu. Společné aktivity jsou zajímavé a pomáhají tam, kam nedosáhne síla slova. Poznejme lidi z okolí se stejným osudem. :)
Papouš
Kontaktovat uživatele:

Dalsi sraz se blizi - 26. - 28. dubna!!!!

Příspěvekod Papouš » 26 bře 2002, 19:34

Ahojky vsichni crohnaci a kolitidy,
jak uz jsem se zminovala na strankach jednou, blizi se dalsi sraz. Tentokrat se sejdeme v Doksech ci Starych Splavech u Machova jezera. Na koupani to na konci dubna asi jeste nebude, ale myslim, ze o zabavu nebude ani tak nouze. V tomto terminu se ve Splavech kona gastroenterologicke sympozium. Nekteri jeho ucastnici nam nabidli moznost spolecneho popovidani, coz bude nepochybne velmi zajimave. Je take mozne, ze bychom diky teto akci mohli ziskat ubytovani za vyhodnejsich podminek, ale zatim to jeste nemohu slibit. Vse bude take zaviset na tom, kolik se nas tentokrat sejde. Takze, prosim, co nejrychleji posilejte predbezne prihlasky s informacemi o tom, zda prijedete sami nebo s doprovodem, jestli prijedete jiz v patek nebo az v sobotu a zdrzite se az do nedele, odkud prijedete a zda mate vlastni dopravu a mohli byste pripadne pribrat do auta nekoho dalsiho nebo byste se naopak s nekym radi svezli. A hlavne nezapomente na nejaky kontakt na vas - vyjma mailu uvitam i telefonni cislo, ktere budu evidovat pouze ja a vyuziji ho v pripade oznameni nejake nahle zmeny. Pokud se budete prihlasovat zde na strankach, poslete mi, prosim, stejne jeste vsechny informace do e-mailu - marketa.hlavicova@sendme.cz.
Tesim se na vas, vase prihlasky i vase pripadne dotazy.
Dalsi informace budu prubezne davat sem na stranky a prihlasenym i primo do mailu.
Tak honem, honem, prihlasujte se.
Papous - Marketa
Papouš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Papouš » 01 dub 2002, 20:31

Ze by prestal byt o spolecna setkani zajem? Nebo jen zvazujete, jestli jet, ci ne? Zvazujte tedy rychle, prosim, abychom jeste zvladli zajistit ubytovani. Bylo by fajn, kdyby se zajemci ozvali do konce tohoto tydne, tedy do 7. dubna.
Marketa
Jaryk

Příspěvekod Jaryk » 01 dub 2002, 21:00

Ahoj lidičky !

Další sraz je bezva zpráva. Žel, nepojedu, i když bych moc rád, bo v té době budu nejspíš na jiné akci, kde krom jiného, budu moci zkoumat jak na tu mojí nemoc (UK) působí stav duše.
Tak si všeci řádně užijte zábavy i vstřebávání informací.
Krásný den. Jaryk - JarBur
tsv
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod tsv » 01 dub 2002, 23:44

Já teda nezvažuju. Jen jsem zatím neměl čas napsat. Samozřejmě že pojedu a už se na vás všechny moc těším.
Pol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Pol » 03 dub 2002, 07:40

Re:Papouš
Ahojky Marketko, já sebe vidím dost bledě, totalní nestíhačka poslední týdny :(, do kdy potřebuješ vědět účast?
P.
Papouš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Papouš » 04 dub 2002, 20:47

Tedy, pratele, tezko muzeme jednat o pripadne sleve na ubytovani, kdyz mi nedavate vedet, jestli pojedete. Vy, kteri jste se uz prihlasili, prosim, napiste mi co nejdrive, zda budete chtit uz ubytovani za patka na sobotu nebo az ze soboty na nedeli nebo jestli prijedete jen na jeden den. Je mozne dorazit uz ve ctvrtek, kdy zacina sympozium gastroenterologu a zucastnit se ho, coz jiste nebude nezajimave. Trva do sobotniho poledne. Zajemce o ubytovani bych skutecne potrebovala znat nejpozdeji do ¨konce tohoto tydne, tedy do 7.4.
Marketa
Garin

Příspěvekod Garin » 07 dub 2002, 10:20

Tak první pokus o reakci se mě nepovedl,tak
snad napodruhé se mi to povede.Hrozně rád bych se srazu zůčastnil,ale namísto lečby
Remicadem,mně čeká operace a nástup mám 15.4.
Takže snad někdy příště.Přeju Vám ať se sraz
vydaří a máte pěkné počasí.
Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Admin » 28 dub 2002, 08:38

TAK TEDY KRATCE A LAKONICKY. SRAZ PROBEHL ZA POMERNE HOJNE UCASTI, MNOHEM VICE DAME VEDET PO ZPRACOVANI VSECH MATERIALU. VSEM ZUCASTNENYM DEKUJEME, A.