???Vyhlídky na nový sraz?

Využijme možnosti setkávat se a povídat si nejen na webu. Společné aktivity jsou zajímavé a pomáhají tam, kam nedosáhne síla slova. Poznejme lidi z okolí se stejným osudem. :)
Svatik

???Vyhlídky na nový sraz?

Příspěvekod Svatik » 29 lis 2001, 18:40

Ahoj všichni,právě jsem četl pár řádků ze srazu.Překvapuje mě,že se vůbec našla nějaká hospůdka,kde by uvařili něco chutného pro naše žaludky.Je hezké,že se nám někdo přizpůsobil.Doufám,že příští sraz bude někde poblíž na Moravě,abych se setkal se svými tzv.příbuznými.Doufám,že crohňáků při registraci přiznalo dost,že jsou z Moravu.A doufám,že nějaký ten moravský sraz nebyl nedávno.Jestli jo,tak jsem to prošvihl-jsem tu nový.Mám spoustu otázek,ale ke compu se nedostávám každý den.Např.Má někdo zkušenosti,že by mohla mít vakcína s protilátkami,které užívají alergici(aby získali imunitu)vliv na crohna?Start?Ví někdo,jestli při vaření se dá použít sójová omáčka,která se vyrábí pouze luhováním bobů,když bychom neměli jíst luštěniny?...Něco si nechám na příště.Jo,ale nějaký recept na ňamku bych si přečetl.

Svatopluk Král
andrea

Příspěvekod andrea » 03 pro 2001, 10:08

Luštěniny sice nesmíme,ale to proto,že je tam moc vlákniny (hlavně ty slupky)a protože nadýmají.V sójové omáčce o vlákninu nezavadíš a používá se jí vždy jen trocha takže nadýmat taky nemůže.Takže by určitě neměla našim chorobám vadit,ale nejlepší je vše vyzkoušet neboť každý reagujeme jinak
Papouš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Papouš » 03 pro 2001, 18:30

Ahoj všichni,právě jsem četl pár řádků ze srazu.Překvapuje mě,že se vůbec našla nějaká hospůdka,kde by uvařili něco chutného pro naše žaludky.Je hezké,že se nám někdo přizpůsobil.Doufám,že příští sraz bude někde poblíž na Moravě,abych se setkal se svými tzv.příbuznými.Doufám,že crohňáků při registraci přiznalo dost,že jsou z Moravu.A doufám,že nějaký ten moravský sraz nebyl nedávno.Jestli jo,tak jsem to prošvihl-jsem tu nový.Mám spoustu otázek,ale ke compu se nedostávám každý den.Např.Má někdo zkušenosti,že by mohla mít vakcína s protilátkami,které užívají alergici(aby získali imunitu)vliv na crohna?Start?Ví někdo,jestli při vaření se dá použít sójová omáčka,která se vyrábí pouze luhováním bobů,když bychom neměli jíst luštěniny?...Něco si nechám na příště.Jo,ale nějaký recept na ňamku bych si přečetl.

Svatopluk Král
Ahojky Svato,
na srazku nam vazne varili, co jsme chteli a potrebovali. A k jeho konani jsme vybrali misto na pomezi Cech a Moravy tak, aby bylo pristupne pro vsechny. Byli tam lide z ruznych koutu republiky, tedy i z Moravy. Ti, kteri nemeli moznost vlastni dopravy, se mohli alepon kus cesty svezt s nekym dalsim, takze te na dalsim srazu radi uvidime, i kdyz nebude treba zrovna na Morave.Urcite zase nejaky usporadame.