IBD kongres v UVN Střešovice

Využijme možnosti setkávat se a povídat si nejen na webu. Společné aktivity jsou zajímavé a pomáhají tam, kam nedosáhne síla slova. Poznejme lidi z okolí se stejným osudem. :)
Petra

IBD kongres v UVN Střešovice

Příspěvekod Petra » 22 srp 2006, 21:21

--------
Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Admin » 22 srp 2006, 21:26

Uaaaaa!!!! Petro moc se omlouvam!!! Ja byl prihlasenej jako admin a misto odpovedet jsem dal editovat a smaznul jsem ten tvuj prispevek..hodis si ho tam jeste jednou?! Dekuju moooc. Jinak ja jsem take pozvan..tak mi asi nezbude, nez se zucastnit...
Petra

Příspěvekod Petra » 23 srp 2006, 09:19

Ahoj Admine .-))) No neva, zkusim to znovu, akorat si moc nepamatuju, coj jsem psala...

Ahoj lidi, přihlásila jsem se na konferenci, která se koná v UVN Střešovice, tak jsem si říkala, jestli tam taky někdo nejdete, že bychom se tam srazili.

Kubo, jesti tam půjdeš, tak se snad uvidíme. Nevím, jestli se pamatuješ, ale už jsme se jednou viděli - na tom srazu na Mácháči.
Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Admin » 23 srp 2006, 09:57

Diky za odpusteni ;-)... asi se budu muset ukazat, jinak by to byla ostuda. Videli jsme se? No vidis...tak se trebas uvidime znovu. Jsem zvedav, kolik lidi se zaregistruje a dorazi...myslim, ze by to nemuselo byt nezajimave. Jeste mam pruvodni dopis s programem tak to rozeslu. Tak :-)
Ahoj Admine .-))) No neva, zkusim to znovu, akorat si moc nepamatuju, coj jsem psala...

Ahoj lidi, přihlásila jsem se na konferenci, která se koná v UVN Střešovice, tak jsem si říkala, jestli tam taky někdo nejdete, že bychom se tam srazili.

Kubo, jesti tam půjdeš, tak se snad uvidíme. Nevím, jestli se pamatuješ, ale už jsme se jednou viděli - na tom srazu na Mácháči.

martinique

Příspěvekod martinique » 23 srp 2006, 17:43

Ahoj Peto, ja jsem se na tu konferenci taky zaregistrovala. Jsem zvedava, jake to bude. Crohna mam chvilku tak tam jedu nacerpat nejake informace....verim, ze to bude stat za to!!! :)
crohnacka

Příspěvekod crohnacka » 23 srp 2006, 21:37

Jedu taky! Tak se tam potkáme, (nejen) Petro. (Budu se těšit na pohádku o hodném infliximabu v mém bříšku:)
Petra

Příspěvekod Petra » 24 srp 2006, 09:32

Supeeeer!!! Taky si myslím, že by to mohlo být užitečné a navíc se tam můžem potkat!
Pavlína

Příspěvekod Pavlína » 24 srp 2006, 14:36

Čauky zlatíčka,také bych měla velký zájem zúčastnit se,ale ještě jsem na ničem takovém nebyla.Platí se za to něco?A co vše je k tomu potřeba?Může mi k tomu někdo napsat víc?Díky předem a hezký den.
Petra

Příspěvekod Petra » 25 srp 2006, 09:55

Ahoj Pavli, předpokládám, že se tam nic neplatí, nikde jsem nic takového nenašla a ani po registraci mi nepřišly žádné instrukce. Různé farmaceutické firmy se tam budou prezentovat a za to zaplatí naší konferenci (aspoň myslim). Zaregistrovala jsem se na stránkách, na které vede logo konference tady na Crohnovských stránkách: http://www.congressprague.cz/kongresy/i ... gform.html
Po tom, co se zaregistruješ, ti pošlou mailem potvrzení. Přímo na místě se pak ještě nahlásíš. Jedu taky poprvé, ale moc se těším.
Pavlína

Příspěvekod Pavlína » 28 srp 2006, 18:50

Ahojky lidičky a hlavně Peťo,děkuji moc za info,neváhala jsem a hned jsem se přihlásila ačkoliv netuším zda se tam dostanu a nebudou problémy v práci.Ale moc bych si přála tam být,tohle bych si prostě nechtěla nechat ujít.Lidičky přeji mnoho úspěchů a třeba tam na sebe někdo natrefíme:-)
IBDude
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod IBDude » 05 zář 2006, 13:52

Děcka, až dnes jsem si všiml, že ta konference je a zvažuji účast. Sice jsem se v tom termínu chystal pryč, ale věci se mění, takže se možná nechystám a možná si přihlášku pošlu. Třeba si pár dní předtím můžeme dát poznávací znamení. Bude povzbudivé vidět tolik crohnařů a kolitiků pohromadě ;)

TRENER
Jířan

Příspěvekod Jířan » 08 zář 2006, 09:21

Ahojky všichni,tak jsem se taky zaregistrovala.Poznávací znamení?To je dobrej nápad - třeba inteligentní úsměv-ha ha ha.Takže se uvidíme 28.9.,čus
oliv

Příspěvekod oliv » 13 zář 2006, 13:44

Tak jsem se na poslední chvíli zaregistrovala, nebude nás tam nějak málo? Sice nevím, jak vydržím celý den sedět na jednom místě... Doufám, že se konečně po 3 letech o MC něco dozvím :)
Betreuer

Příspěvekod Betreuer » 13 zář 2006, 20:35

Ahojky všichni! S kamarádkou (oba s Crohnem) jsme se zaregistrovali a určo se chystáme. Teda já protože mám vícero známých než ona a můžu přijet už 27. a přespat tam (neptejte se hlavně proč nemůže spát tam kde já .-)))) Těším se na nové info, ač si myslím že to co mě nejvíce láká, se tam nedozvím.... :-))) Těším se že Vás potkám a pokecáme, nebojte se oslovit malýho, ne vychrtlýho ale zase ne tlustýho :-) kluka s gelem ve vlasech - to budu já .-))) Mějte se fajn! Roman z J.Hradce :-)
wendy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod wendy » 21 zář 2006, 16:07

Ahojky, ja se omlouvam,ale nejak takoveto fora vubec nesleduji, protoze na to vetsinou nemam cas, ale dneska jsem si ho nejak udelala a vsude se mluvi o kongresu, smim se zeptat kde bych o tom ziskala vice informaci, nebo jestli mi to nejak objasnite vy? Diky