Crohn a box?

Onemocnění jako takové, přináší řadu obtíží, které jsou řešitelné, v rámci možností, v adekvátním prostředí. Ale co dovolené, moře, hory, vodácké tábory, cesty kolem světa...jak se zvládá klima a odlišná strava. Sportujete? Šachy? Domino? Box?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
marquee
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Crohn a box?

Příspěvekod marquee » 08 črc 2012, 10:53

Dobrý den,

přítelovi před pár dny zjistili Crohnovu chorobu. Je neštastný, jelikož mu doktor sdělil, že by měl přestat s jeho tolik oblíbeným boxem. Je nějaká šance, že se k boxu jednoho dne vrátí? Či jestli má pokračovat dál v tréninku? Má někdo z Vás zkušenosti? Je z toho psychicky na dně. Je to jeho celoživotní koníček.

Děkuji za každou radu.
Bonbon
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Crohn a box?

Příspěvekod Bonbon » 14 kvě 2013, 15:27

Asi vosum let sem dělal karate. Někdy v 25 mě Crohn sejmul. Docela drsný přistání sokola v rozletu :D Nakonec to celkem přijatelně vyřešila dvojitá resekce střeva. Spoj mez tenkým a tlustým (klasika) a někde na sestupné části tlustého střeva. Pravda je, že od té doby se mi kvalita života rapidně zlepšila. Tak abych odpověděl k tématu. Já už jsem se k tomu nevrátil. Podle mě nejde s tímto onemocněním bojový sport pořádně provozovat. Problém je, že oblast břicha je trochu přecitlivělá a přítel tam bude velmi zranitelný.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů