Dovolená

Onemocnění jako takové, přináší řadu obtíží, které jsou řešitelné, v rámci možností, v adekvátním prostředí. Ale co dovolené, moře, hory, vodácké tábory, cesty kolem světa...jak se zvládá klima a odlišná strava. Sportujete? Šachy? Domino? Box?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Dani
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Dovolená

Příspěvekod Dani » 19 úno 2010, 10:14

Ahoj, měla bych dotaz : jezdíme na dovolenou po Čechách ( dál se neodvážím), pokaždé jinam , neměl byste někdo radu, kam se vydat, potřebuji ubytování pro 5 lidí, tak do 5000.- Kč a hlavně s vlastním záchůdkem! Nerada bych dopadla jako loni, kdy jsme byli v kempu u Kokořína, okolí super, ale slibovaný záchod nefungoval ( kromě posledních 2 dnů, ale až po několika upozornění provozovatelce...) a bylo mi řečeno, že můžu jít na společné...
Jak to děláte o dovolená vy?
Sharjah
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Sharjah » 15 bře 2010, 15:59

Ahoj Dani, tak to znám. Nejen, že mi dělá problém jezdit s děckama na vodu, protože už večer se děsím, jestli to ráno zvládnu (už jen ten stres mi nějak hýbe střevama), ale i cestování autobusem mi dělá problémy. Snažím se vždycky shánět ubytko s vlastní sockou. Kam bys tak chtěla? Penzionu je všude plno a záchody jsou samozřejmě přímo na pokoji... Stačí začít shánět brzy. Doporučuji Vranov nad Dyjí, tam je krásně, taky jsme byli v Orlických horách, taky super, dál třeba u sv. Hostýna..., Šumava... Těžko radit, když nevím, která část naší země tě láká :-)
Dani
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Dani » 24 bře 2010, 16:47

Ahoj Dani, tak to znám. Nejen, že mi dělá problém jezdit s děckama na vodu, protože už večer se děsím, jestli to ráno zvládnu (už jen ten stres mi nějak hýbe střevama), ale i cestování autobusem mi dělá problémy. Snažím se vždycky shánět ubytko s vlastní sockou. Kam bys tak chtěla? Penzionu je všude plno a záchody jsou samozřejmě přímo na pokoji... Stačí začít shánět brzy. Doporučuji Vranov nad Dyjí, tam je krásně, taky jsme byli v Orlických horách, taky super, dál třeba u sv. Hostýna..., Šumava... Těžko radit, když nevím, která část naší země tě láká :-)

Ahoj, je mi to celkem jedno, jezdíme každý rok jinam.Pro letošek už mám objednáno - kemp Šternberk, chatku s WC a umyvadlem, v okolí jsme ještě nebyli, takže se těšíme. Ale pokud máš nějaké osvědčené místo, sem s ním, určitě se mi hodí příští rok :-)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti