Stránka 1 z 1

Dovolená 2009

Napsal: 24 črc 2009, 14:47
od +Zdenka
jak užíváte léto ??
Jasně, vśichni máme přibalenou 3vrstvou ruličku,
Byla jsem pár týdnů na jihu,
jedla tamní stravu,byť domácí, ale se vśím všudy...masínka i ryby na rožni, k tomu opékané brambůrky s cibulkou+slaninka, veśkerá zeleninka, ovoce....a źiju,
má to super výhodu, člověk alespoň nijak rapidně nepřibere.
Zvládla jsem výstup do hor, ale nej mi jde se povalovat na pláži....

Tak sem s vašimi letními zážitky !!!

Napsal: 05 srp 2009, 15:44
od kyraso
Ahoj, tak já v červnu zvládl i Egypt. Samozřejmě obava byla obrovská. Je mi 24, takže jsem nechtěl žít s pocitem, zda bych Egypt zvládl či ne :) Během pobytu ve směs ok, až poslední dny jsem se už necítil. Pak až jsem přijel dom, tak jsem 3 dny ležel v takových stavech, kdy jsem i přestal kouřit :) a nekouřím do teď :) Celkem se cestování nebojím. Imodium velký bratr + balík papírových kapesníků v platě mého vozu, popř. kufru. Tak hodně zdaru ;)

Napsal: 06 srp 2009, 09:34
od zdeny
Je to hezky, ale pozor prectete si i souhlas s poskytovani udaju a zvlast tuto pasaz:
Účastníci akce výslovně souhlasí s tím, že objednatel a pořadatel soutěže je oprávněn užít v souladu s § 12 zákona č. 40/1964 Sb., v platném znění, občanského zákoníku, bezplatně jméno, příjmení a město v médiích (včetně internetu), propagačních a reklamních materiálech provozovatele v souvislosti s touto akcí a jím poskytovaných služeb s tím, že mohou být pořizovány a zveřejňovány výše uvedeným způsobem i zvukové a obrazové záznamy účastníků akce, a to po dobu 5 let od ukončení akce.

Napsal: 06 srp 2009, 16:21
od zdeny
To je, ale i to ze to nikdo necte a pak se divime.

Napsal: 28 srp 2009, 20:29
od Ilona
MC mám 7 let a cestuji celkem pravidelně pobytovky i poznávačky. Letos jsem byla na Krétě dokonce v akutním stádiu nemoci doktor mi to rozmlouval, ale můžu říct, že strava a způsob úpravy mi vemi prospěl. Cestování doporučuji změna prostředí odbourá stres a urichluje hojení. vyrazila jsrm i na dva celodenní výlety.

Napsal: 03 lis 2009, 15:33
od oliv
ahoj, já souhlasím s tím Imodiem, taky ho používám, normální tobolky