Stránka 1 z 1

jóga

Napsal: 18 zář 2006, 07:47
od Baruna
Děcka, chtěla semse jenom zeptat, jesi někdo necvičíte jógu a jestli vám to třeba nepomáhá..jakože takový to uvilnění a zbavení se stresu = zmenšení problémů :) protožejá mám aerobic a spinning a všechno takový to temperamentní zakázaný - zatím - tak sem si řikala, že bych pořešila nějakou tu power jógu nebo dance jógu a chci zjistit, jestli už s tím máte někdo zkušenosti :)

Napsal: 18 zář 2006, 12:21
od crohnacka
Chodila jsem na obyčejnou jogu, ale nevim... Určitě se to tim nezlepší (ale ani nezhorší!) - jakože samo. Na druhou stranu je to jedna z mála věcí, který můžou takový invalidové jako my ;) dělat. Takže proč ne? Do toho!

Napsal: 21 zář 2006, 09:27
od chobajz
Jógu jsem dělal už před tím než mi zjistili MC, dělal jsem to i potom. Je to každopádně fajn. Je to pohyb, odreagování se. Jenom musíš dát pozor na cviky při kterých se moc namáhá břicho. Nemuselo by to být moc OK. Jinak super.

Napsal: 21 zář 2006, 09:47
od Aleš LBC
Já začal loni cvičit tajči - můžu jen doporučit není to takový statický jako joga a břicho se nenamáhá, je to taková meditace v pohybu
:-)

Napsal: 21 zář 2006, 10:07
od Baruna
cože cože???namáhání břicha? to je jako špatný? já dělám denně takovejch 300 sedů-lehů..to taky vadí?to se taky počítá jako namáhání břicha nebo u té jógy je to něco jinýho..jakože nějaký větší napínání.. ?

Napsal: 21 zář 2006, 11:11
od lienka
mozno niekomu pomoze toto: http://www.helpforibs.com/yoga/
a tu su konkretne cviky:
http://www.helpforibs.com/yoga/poses.asp
je to sice viac zamerane na IBS ako IBD, ale myslim ze to neposkodi ani na crohna ani na kolitidu