SPORTY

Onemocnění jako takové, přináší řadu obtíží, které jsou řešitelné, v rámci možností, v adekvátním prostředí. Ale co dovolené, moře, hory, vodácké tábory, cesty kolem světa...jak se zvládá klima a odlišná strava. Sportujete? Šachy? Domino? Box?
Beju
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: SPORTY

Příspěvekod Beju » 18 kvě 2016, 21:26

Ahoj, já jsem měla docela drsný nástup Crohna, včetně několika operací, vývodu, rozpadnutí střeva, zánětu pobřišnice.... Ale už půl roku po poslední operaci jsem začala hrát opět naplno fotbal. Teď to v létě budou 3 roky od poslední operace a se sportem nemám problém. Jediný, kdy mě bolí břicho, je, když ho posiluju (což už dělám jen minimálně) a nebo když dělám nějakou aktivitu s velkou zátěží právě na břicho. Jinak když jsem měla vývod, tak jsem fotbal hrála taky, ale jen opatrně s klukama na "plácku"... A dalo se to :-)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti