Vitamín C

Jak je snášíme: doporučení, zkušenosti k biologické léčbě, imunosupresivům... Imuran, Prednison, Pentasa a spol. Operace a chirurgické zákroky.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
vladac
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Vitamín C

Příspěvekod vladac » 16 bře 2016, 17:15

Rád bych se s vámi podělil o mé zkušenosti s užíváním vitamínu C

Po vážném zhoršení stavu cca před 3 lety jsem přešel na bio léčbu přípravkem Humira. Ta zabrala velmi pozitivně ale stále jsem trpěl silným stěhovavým zánětem kloubu na nohou, kyčlích, na rukou, zádech atd. Zcela náhodou jsem zjistil, že při pravidelném užívání vitamínu C v dávce cca 300 mg/den zánět odezní. Nyní jsem již rok bez obtíží :shock:
norjar
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Vitamín C

Příspěvekod norjar » 14 lis 2016, 16:21

To je zajímavá informace. Rád bych s Vámi o tom pokecal. Nemohli bychom si krátce zavolat? Můj tel.+420 602 728 487. Mám UC pět let, beru Asacol 800 2x denně + 5mg prednisonu. Strašně mě bolí nohy konkrétně holeně, lýtka a to tak že nemůžu v noci spát. Nevíte náhodou zda to můžou dělat ty léky. Děkuji Jarda

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů