Stránka 1 z 1

Napsal: 17 pro 2003, 13:31
od Mirka
zrovna jsem si takhle nedávno premyslela, kdyz pojedu na dovcu do zahranici, kde me pojisti?napiste mi kde jste se nechali pojistit? a jak se na vas tvarili a jake byli podminky, kdyz jste rekli, co ve vas je

diky

Napsal: 17 pro 2003, 16:37
od king11
Já doufám,že nemusíš říkat vůbec nic,co ti je,ale taky by mě to zajímalo.

Napsal: 18 pro 2003, 07:56
od Mirka
Jo to by taky jedna varianta byla, ale co kdyz zkolabuji a oni mi budou muset hradit pobyt tam a pak zjisti, ze jsem jim zatajila skutecnosti a soudit se s nekym opravdu nechci.

Napsal: 18 pro 2003, 09:30
od Zuzka
Já jsem letěla na podzim do Anglie a docela se bála, abych to přestála v pohodě, jelikož mi zrovna nebylo nejlépe. Pojistila jsem se u Allianz a tam se mne vůbec na nic neptali. Žádný zdravotní stav se tam nevyplňoval. Navíc hradí léčebné výlohy do neomezené výše. Zuzka

Napsal: 18 pro 2003, 13:31
od andreak
no, oni se vas na zdravotni stav sice neptaji, ale kdyby jste si pozorne precetli podminky smlouvy, tak se plneni nevztahuje na chronicke choroby, o kterych pacient vedel jeste pred odjezdem...
Takze kdyby neco, tak se obavam, ze to po vas pojistovna stejne bude vymahat.
Jedina je opravdu asi Evropska. Nedavno mi ke kreditni karte nabizeli vyhodne pojisteni do zahranici, ale bylo mi v podstate na nic.
No, ale ja vetsinu casu travim v Belgii a musim rict, ze za dva roky to bylo bez problemu. Proste kdyby neco tak sedam na letadlo a letim domu.
Zdravim, A.

Napsal: 13 črc 2004, 07:21
od Mirka
Cauky, jake mate jeste zkusenosti s pojistenim?

Kubiku,
muzes mi prosim sdelit nejake bizsi informace o te pojistce, nazev atd.

díky moc

Napsal: 13 črc 2004, 08:08
od Mirka
To mi je na Kooperative http://www.koop.cz

Tam nas pojisti:
Článek X.
Výluky z pojistného plnění
Pojistitel nehradí náklady vynaložené
a) v případě onemocnění a jeho následků, kterým pojištěný trpěl nebo o němž věděl již v den počátku pojištění, i když dosud nebylo léčeno, nebo které bylo léčeno během posledního roku před počátkem pojištění; uvedená výluka však neplatí v případě lékařského zákroku při akutním projevu tohoto onemocnění, který byl nutný k odvrácení bezprostředního nebezpečí ohrožení života pojištěného nebo k odstranění akutních bolestí, a v případě neočekávaného podstatného zhoršení existující nemoci, která by za normálních okolností neovlivnila schopnost pojištěného cestu uskutečnit,


atd.

Napsal: 13 črc 2004, 12:57
od Mirka
ja vim,koukala jsem

Diky Ti moc

Napsal: 13 črc 2004, 16:57
od Eva
Prosím, prosím - jsem tu zcela nová - máte někdo zkušenost se soukromým zdravotním pojištěním pro osvč, když má člověk crohna? Tj. když si chci sjednat jako podnikatel pojištění, protože si neplatím VZP? Je někdo výrazně vstřícnější?

Eva

Napsal: 13 črc 2004, 16:57
od Eva
Prosím, prosím - jsem tu zcela nová - máte někdo zkušenost se soukromým zdravotním pojištěním pro osvč, když má člověk crohna? Tj. když si chci sjednat jako podnikatel pojištění, protože si neplatím VZP? Je někdo výrazně vstřícnější?

Eva

Napsal: 24 srp 2004, 10:56
od Mirka
Ahojda, tak v patek odjizdime do chorvatska a pojistili me v kooperative. Jsem stejne pojistena jako pritel. 20 Kc na den-vyslome to i pojistenim zavazadel na 400,-Kc.
Rekla jsem tomu chlapovi, ze jsem marod a zacal, prerusila jsem ho a rekla jsem mu, ze jsem si vse zjistila, tak na me koukala zacal se smat.
Tak me pojistil.

Preji Vam krasny zbytek leta.

Napsal: 05 úno 2008, 13:45
od bett
Tak to vypadá, že asi pojedu v dubnu do Karibiku. Nemáte někdo náhodou zkušenost s cestou do Dominikánské republiky hlavně co se pojištění léčebných výloh týče ?

Tohle mi odpověděli v Allianzu: všechna chronická onemocnění jsou v souladu s našimi pojistnými podmínkami ve výlukách. V případě akutního ohrožení života u chronicky nemocného je hrazen transport sanitkou k hospitalizaci a nutné ošetření k záchraně života. Je nutné okamžitě kontaktovat naší assistenční službu, která léčbu koordinuje.

Děkuji za jakékoli info. Helena