Jake sporty provozujete???

Onemocnění jako takové, přináší řadu obtíží, které jsou řešitelné, v rámci možností, v adekvátním prostředí. Ale co dovolené, moře, hory, vodácké tábory, cesty kolem světa...jak se zvládá klima a odlišná strava. Sportujete? Šachy? Domino? Box?
Bunda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Bunda » 26 srp 2003, 20:47

Ahoj Mirko,
tvé zážitky z hasiče znám, protože jsem ještě do začátku Crohna taky aktivně závodil, každý rok na kraji. Hrozně mě to bavilo, ale pak přišel Crohn a nová škola a už jsem se do toho nedostal.

Dejvid
Mirka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Mirka » 14 lis 2003, 07:55

Ahoj, uz jsem s tim zavodenim taky skoncila. Kdyz jsme byli na kraji, tak jsem si pekne dala na drzku zjistila jsem,ze nejsem zas tak na tom tak dobre,jak jsem si myslela. Nemam na to silu. Jsem hned utahana. Tak jsem zavodeni nechala, jezdim jen "srandamace".

Jo,jo pripadam si, ze mi neni, neco malo pres 20, ale jak po padesatce
Vločka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Vločka » 18 lis 2003, 13:55

O těchto stránkách jsem až do minulého týdne nevěděla. Teď jsem na nich kdykoliv mi to čas dovolí a docela koukám...
Mám Crohna 4,5 roku. Ale žádné větší problémy jsem neměla, myslím co se týče jídla nebo dokonce sportování... Je fakt, že nijak zvlášť nesportuju, teda ne pravidelně. Ale v létě jezdím na kole, na bruslích, plavu, zkrátka užívám si. V zimě jezdím lyžovat. Nikdy mě ani nenapadlo, že bych něco z toho nemohla dělat, nevšimla jsem si, že by mě to nějak zvlášť unavovala, jen mě bolí klouby, hlavně kolena, přestože je mám prý zdravý...
Můj doktor mi o omezení ve sportu neřekl, a tak jsem asi jako ten čmelák, kterému vědci vypočítali, že vzhledem k velikosti jeho křídel je nemožné, aby létal, ale on o tom neví, tak si klidně létá dál...
VLOČKA
eviiik
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod eviiik » 20 lis 2003, 19:44

Jsi š´tastnej človíček, přeju Ti, ať se Ti i dál takhle daří!!!
Evik
Slayer
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Slayer » 14 črc 2004, 21:26

Já jezdím na horským kole v lete i v zime, tak kolem 5000 km rocne, potom jeste lyze, plavani a tak. Jinak mam crohna 3 a pul roku a jsem po jedny operaci.
Eliz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Eliz » 01 lis 2004, 12:46

Cusik, ja zatim delam vsechno co predtim, no, pravda je, ze jsem to nikdy moc neprehanela...ted delam 2x tejdne aerobic, obcas plavu, kolo a tak a zatim nic(klepu)..jen se bojim tech lizi...a brusli....:/moje nejoblíbenější sporty....jak jste na tom s lyžama vy ostatni...fakt se o ne bojim!!!
andreak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod andreak » 04 lis 2004, 15:28

Ja jsem to se sportem taky nikdy neprehanela...ale lyze mam strasne rada. Asi pred 2 lety jsem si uzila uzasny tyden ve fr. Alpach. Bylo to super i pres ozyvajici se pistel. Jen si clovek musi pohlidat jidlo - svacinu sebou a taky neco tepleho pres den. Tam to bylo nastesti v pohode.
Taky jsem parkrat bezkovala, ale to me tak nebere. Zvlast kdyz prvni den spadnu tak, ze mam modrinu na pul roku...
Taky kolo je v pohode (tak do 50 km/den), ale po nedrncavem terenu kvuli pisteli...
Sportu zdar!
werunka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod werunka » 09 lis 2004, 11:39

Ja sem driv sportovala zavodne, tak to ted fakt nehrozi, sem hnedka unavena. Ale chodim na aqua aerobik - muzu vrele doporucit! Je to fakt super, nezatezuje to vubec klouby narozdil od normalniho aerobiku a kdyz nahodou uz nemuzete, taxe v te vode jen tak vlnite a zapojite se zase pozdejc :-) fakt parada!
annika
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod annika » 10 led 2005, 16:48

myslíte že mohu po měsíci ležení s UC zase naplno tančit DISCO :) Ahoj Anika
vjerka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod vjerka » 10 led 2005, 20:41

ÁÁÁÁhoj v novém roce:)

Nemá náhodou někdo z vás zkušenosti s lyžováním a tak?
Už mě svrbí nohy a chystám se vyrazit za sněhem. Lyžuje někdo z vás? Nebo máte zkušenosti s prknem?
Sydney
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Sydney » 10 led 2005, 22:54

Ahoj Aniko,
to byla hezká otázka:-)) Je dobře, že máš chuť na tancování a jestli Tě to bříško moc nebolí a "nepere" se to tam uvnitř, tak proč ne, já bych určitě šla:-)
Katka
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Katka » 11 led 2005, 13:03

Lyžuju, i když mám občas problémy s UC, protože při sportu zapomínám na bolesti a je mi moc dobře. Možná jsem rychleji unavená, ale lyžovat 3 hodinky dopoledne a 3 odpoledne stačí. Před 14 dny jsem vyzkoušela i prkno, ale byly to hrozné pády, hvězdičky před očima, přetočená kolena, ale to nesouvisí s UC, ale s mou šikovností, takže zlaté lyže. Člověk musí sám odzkoušet, co je a není dobré dělat s UC nebo CN.
annika
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod annika » 12 led 2005, 00:38

Ahoj Vjerko,dcera Anika byla na konci roku dva dny na lyžích i na prkně,byla tam hodinu ráno a cca 3 hodiny odpoledne a vůbec jí to neublížilo, naopak byla veselá a bez bolestí. Teď se zhoršila,ale to je o týden později, tak si nemyslím,že by to bylo těma horama.Doktor jí říkal,že má dělat, až se to zklidní, jakýkoli sport podle toho jak se bude cítit a jak se jí bude chtít. Tak doufám,že se to zklidní brzy,mně i jí se taky stýská po lyžích a hlavně po prkně. Zkus to na 1-2 hoďky,radši žádná celodenní pernamentka a uvidíš.Pak napiš,jak to dopadlo,Lenka
Eliz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Eliz » 13 led 2005, 12:45

Ahojky, mam CN a celodenni permanentka mi nijak nevadila, jen 1. vecer jsem byla uplne hotova, ale to ostatni taky(po roce, ze jo) takze to asi nejako moc neva...jinak mne doktor rikal taky at zkusim vse co chci a uvidim....tech lyzi sem se ale fkt bala...a slo to:))
Rézi
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Rézi » 31 led 2005, 19:39

Ahoj, já se teď vrátila z Alp, kde jsem byla týden. Prkno i lyže jsem střídala jak se dalo. Jezdila jsem ráno i dopoledne a i když břicho bolelo, tak jsem se toho úžasného pocitu jízdy na prkně či lyží nevzdala. Takže hurá na hory :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů